مزارع متنوع با محصولات محافظت از حیوانات و آب و هوا

مزارع با محصولات متنوع می تواند کمک به محافظت از حیات وحش و بافر در برابر تغییر آب و هوا, گزارش محققان.

محققان دریافتند که مزارع با متنوع محصولات کاشته شده هم ارائه امن تر و پایدار زیستگاه برای حیات وحش و بیشتر انعطاف پذیر به تغییر آب و هوا از تک محصول استاندارد است که غالب امروز صنعت کشاورزی.

پژوهش فراهم می کند نادر بلند مدت نگاه کنید که چگونه شیوه های کشاورزی تاثیر پرنده تنوع زیستی در کاستاریکا است.

Coffee plants sit on the ground directly in sunlight, with a blue sky in the background
قهوه یکی از بهترین محصولات در حال رشد در یک چشم انداز متنوع به دلیل آن حساس است در گرما و می توانید با استفاده از سایه گیاهان بلندتر. در اینجا تنها-محصول سیستم به طور مستقیم در معرض قهوه به قدرتمند خورشید. (اعتبار: نیک Hendershot)

“مزارع که خوب برای پرندگان نیز خوب برای دیگر گونه می گوید:” coauthor جفری اسمیت یک دانشجوی کارشناسی ارشد در گروه زیست شناسی در دانشگاه استنفورد. “ما می توانیم با استفاده از پرندگان به عنوان راهنماهای برای کمک به ما در طراحی بهتر سیستم های کشاورزی.”

و توسط بزرگ این تیم متوجه شد که متنوع مزارع هستند و بیشتر پایدار در تعدادی از پرندگان آنها حمایت کند و زیستگاه امن برای کسانی که پرندگان و محافظت از پوست در برابر اثرات تغییر آب و هوا خیلی موثر تر از تک محصول مزارع.

“…محلی شیوه های کشاورزی واقعا مهم در حفاظت از تنوع زیستی و ساختمان آب و هوا انعطاف پذیری است.”

“مناطق استوایی انتظار می رود که به رنج می برند و حتی بیشتر به شدت در شرایط خشک طولانی مدت فصل گرمای شدید و جنگل سرخشکیدگی زیر تغییر آب و هوا می گوید:” نویسنده ارشد گرچن روزانه, مدیر استنفورد سرمایه طبیعی پروژه و مرکز حفاظت از زیست شناسی. “اما متنوع مزارع ارائه پناه—آنها می توانند بافر این اثرات مضر در جهات شبیه به یک جنگل طبیعی اکوسیستم.”

این یافته ها اهمیت از مزارع که رشد محصولات متعدد در یک مخلوط تنظیم به جای شایع تر عمل کاشت تک محصول “monocultures.”

“این مطالعه نشان می دهد که تغییرات آب و هوایی شده است تأثیر حیات وحش جوامع همچنان به انجام این کار و که محلی های کشاورزی واقعا مهم در حفاظت از تنوع زیستی و ساختمان آب و هوا انعطاف پذیری می گوید:” منجر نویسنده نیک Hendershot یک دانشجوی کارشناسی ارشد در گروه زیست شناسی.

یکی-دو پانچ’

مناطق گرمسیری هستند و برخی از گونه های غنی در جهان, اما آنها همچنین بزرگترین تهدید برای تنوع زیستی. به عنوان جنگل در حال قطع به بوته نقد محصولات مانند موز و نیشکر مقدار و در دسترس بودن زیستگاه های طبیعی منقبض شده به طور چشمگیری. در ضمن تغییرات آب و هوایی منجر به طولانی تر داغتر فصول خشک است که گونه های بقا و حتی بیشتر به چالش کشیدن.

“این یکی از دو پانچ زمین-استفاده از تشدید و تغییر آب و هوا” Hendershot می گوید. “جمعیت حیات وحش در حال حاضر به شدت تاکید کرد با کلی کاهش سلامت و جمعیت اندازه در برخی از کشاورزی مناظر. سپس این بیشتر شرایط شدید مانند خشکسالی طولانی مدت می تواند همراه و واقعا فقط تلفات یک گونه است.”

تا به حال کمی شناخته شده بود در مورد چگونگی فعالیت های کشاورزی بر تنوع زیستی در بلند مدت است. در این مطالعه محققان با استفاده از نزدیک به 20 سال از دقت جمع آوری شده در زمینه اطلاعات به درک که پرندگان زندگی می کنند در جنگل های استوایی و در انواع مختلف از زمین های کشاورزی.

“هر پرنده در خدمت یک نقش منحصر به فرد به عنوان بخشی از ماشین آلات طبیعت است. و زیستگاه های آنها زندگی می کنند در حمایت همه ما است.”

“این تنها به این دلیل که ما تا به حال این غیر منتظره ای گسترده در دراز مدت داده است که ما قادر به شناسایی نقش های متنوع مزارع در کمک به گونه های در معرض تهدید باقی بماند بیش از چند دهه می گوید:” نویسنده ارشد Tadashi Fukami استادیار زیست شناسی.

متنوع سیستم های کشاورزی در محل کار در کاستاریکا ارائه این تیم تحقیقاتی با آزمایشگاه ایده آل برای تحصیل پرنده جوامع در شدت پرورشی کشت خالص سیستم های متنوع چند محصول مزارع و جنگل های طبیعی. آنها در مقایسه با تک کشتی مزارع مانند آناناس برنج یا شکر نیشکر—به متنوع مزارع که interweave محصولات متعدد و اغلب هم مرز با روبان از جنگل طبیعی.

مزایای بسیاری از مزارع با محصولات متنوع

جای تعجب محققان دریافتند که متنوع مزارع نه تنها به ارائه پناه به شایع تر گونه های پرنده, آنها همچنین محافظت از برخی از ترین تهدید است. گونه های بین المللی حفاظت از نگرانی مثل طوطی های سبز و زرد-naped طوطی در معرض خطر هستند در کاستاریکا به دلیل از دست دادن زیستگاه و غیر قانونی تجارت حیوان خانگی.

در بخش monocrop مزارع این گونه در حال کاهش است. اما در سیستم های متنوع محققان این پرندگان در معرض خطر می توان سال پس از سال است.

“آن گونه که در یک مکان داده شده باعث می شود یک تفاوت بزرگ—آن را فقط در مورد اعداد به تنهایی, ما در مورد مراقبت که وجود دارد” روزانه می گوید. “هر پرنده در خدمت یک نقش منحصر به فرد به عنوان بخشی از ماشین آلات طبیعت است. و زیستگاه های آنها زندگی می کنند در حمایت همه ما است.”

در کاستاریکا و در سراسر جهان محققان دیدن فرصت هایی را برای توسعه یکپارچه متنوع سیستم های کشاورزی است که ترویج نه تنها بهره وری محصول امرار معاش و امنیت, اما همچنین تنوع زیستی. یک تغییر پارادایم جهانی نسبت به سیستم های کشاورزی می تواند کمک به انسان و حیات وحش جوامع انطباق با تغییر آب و هوا روزانه ،

“وجود دارد بسیاری از محصولات است که رشد در مزارع متنوع. موز و قهوه دو نمونه بزرگ از کاستاریکا—آنها با هم کاشته شده و بلندتر گیاه موز سایه حساس به دما, قهوه, لوبیا,” او اضافه می کند. “این دو محصول با هم ارائه بیشتر زیستگاه فرصت بیش از فقط یک به تنهایی و آنها نیز ارائه متنوع جریان درآمد برای کشاورز.”

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de