وداع با زمین! جیوه پروب باعث می شود موفق به پرواز به سر عمیق تر به سیستم های خورشیدی.

یک فضاپیما در نظر گرفتن مسیر منظره به جیوه با موفقیت به اتمام حیاتی مانور در آن سفر: دقیقا طراحی نوسان گذشته زمین است.

فضاپیما BepiColomboنشان دهنده همکاری بین آژانس فضایی اروپا (ESA) و ژاپن Aerospace Exploration Agency (JAXA). ماموریت راه اندازی در اکتبر 2018اما مقصد آن جیوه بسیار چالش برانگیز است برای رسیدن به: دستیابی به مدار اطراف درونی سیاره نیاز به هفت سال مسیر از جمله مجتمع های سیاره ای بند در قالب یک مجموع از نه flybys.

BepiColombo اعدام اولین کسانی که نه flybys — تنها یکی از سیاره خود را از مبدا — امروز (10 فروردین) در 12:25 p. m. EST (425 GMT). این فضاپیما آمد 7,887 مایل (12,693 متر) به دور از زمیننزدیک در یک زاویه طراحی شده برای کمی کاهش سرعت آن با توجه به نور خورشید است. که تنظیم خواهد کرد اجازه BepiColombo به سر عمیق تر به سیستم های خورشیدی.

مرتبط: یک ایستگاه رادار در پورتوریکو می توانید یخ در عطارد

فضاپیمای بعدی رقص خواهد بود با زهرهکه BepiColombo برخورد خواهد شد و در ماه اکتبر. پروب را حلقه در اطراف زمین evil twin دو بار امسال و سال آینده به منظور کاهش سرعت آن و قرار دادن خود در مسیر رسیدن به آن هدف جیوه.

اما حتی با سه سیاره تنظیمات مسیر موفق جیوه ماندن روی حیله و تزویر است. BepiColombo انجام خواهد شد یک سری از شش جیوه flybys بین 2021 و 2025 قبل از این سیاره کوچک گرانش در نهایت تله کاوشگر در ماه دسامبر سال 2025 است.

یک بار BepiColombo می رسد در جیوهآن را تقسیم به دو جزء فضاپیما: JAXA است جیوه Magnetospheric مدارگرد و ESA را عطارد سیاره مدارگرد. اولین کاوشگر را در مدار نسبتا بالای جیوه سطح و تمرکز در مطالعه مگنتوسفر منطقه از فضا اداره می شود این سیاره میدان مغناطیسی. دانشمندان برای این تحقیق از آنجا که قبل از فضاپیما بازدید جیوه کارشناسان فکر نمی کنم این سیاره باید قادر به ایجاد یک میدان مغناطیسی است. و این پدیده همچنان گیج کننده امروز.

دوم BepiColombo پروب نزدیک به سطح عطارد و اگر چه آن را کمک خواهد کرد برخی از مگنتوسفر اندازه گیری آن را به تمرکز بر تجزیه و تحلیل این سیاره را ترکیب. دانشمندان امیدوارند این کار کمک خواهد کرد که آنها را در درک چگونه جیوه و در کل منظومه شمسی شکل گرفته است.

یک بار BepiColombo می رسد در هدف خود از آن خواهد شد فقط ماموریت سوم به مطالعه عطارد نزدیک است که به دلیل نزدیکی به خورشید است و هر دو یک هدف سخت و scorchingly یکی گرم. فضاپیمای مارینر 10 فضاپیما پرواز گذشته جهان کوچک سه بار در سال 1970; ناسا فضاپیمای مسنجر orbited جیوه از سال 2011 تا 2015. هر BepiColombo فضاپیمای ماموریت اصلی برای یک سال.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im