سابقه خانوادگی با الکل ممکن است تغییر می دهد چگونه مغز خود را با این نسخهها کار

بدون در نظر گرفتن خود را نوشیدن عادت داشتن یک پدر و مادر با استفاده از الکل اختلال تاثیر می گذارد که چگونه مغز خود را دوباره فعال و در حال استراحت متحده با توجه به تحقیقات جدید.

این مطالعه نشان می دهد که مغز reconfigures خود را بین تکمیل ذهنی خواستار کار و استراحت. این پیکر بندی دوباره اتفاق نمی افتد در مغز کسی که با یک سابقه خانوادگی از الکل استفاده اختلال ،

در حالی که از دست رفته گذار به نظر نمی رسد که تحت تاثیر قرار چگونه به خوبی یک فرد انجام ذهنی خواستار وظیفه خود را ممکن است مربوط به مقیاس بزرگتر عملکرد مغز است که منجر به رفتارهای مرتبط با اعتیاد است. به ویژه در افراد مورد مطالعه بدون مغز این روند نشان داد بیشتر بی صبری در انتظار پاداش یک رفتار مرتبط با اعتیاد است.

مانند یک کامپیوتر بسته شدن برنامه ها

چگونه مغز reconfigures بین فعال و استراحت متحده مثل این است که چگونه یک کامپیوتر بسته کردن برنامه پس از شما به پایان رسید با آن است.

“لحظه ای که شما در یک برنامه, یک کامپیوتر برای حذف آن از حافظه سازماندهی مجدد کش و شاید روشن کردن برخی از فایل های موقت. این کمک می کند تا کامپیوتر به آماده شدن برای کار بعدی می گوید:” Joaquín Goñi استادیار در دانشکده مهندسی صنایع و Weldon دانشکده مهندسی پزشکی در دانشگاه پردیو.

“در یک روش مشابه ما در بر داشت که این پیکر بندی دوباره روند در مغز انسان در ارتباط است با اتمام کار و آماده شدن برای آنچه که در آینده.”

گذشته تحقیقات نشان داده است که یک سابقه خانوادگی از اعتیاد به الکل بر مغز فرد آناتومی و فیزیولوژی اما بسیاری از مطالعات را در این اثر تنها در جداگانه فعال و آرام استراحت متحده به جای انتقال بین آنها را.

“بسیاری از آنچه در مغز انجام دهید این است که سوئیچ بین وظایف مختلف و متحده است. ما مشکوک است که این وظیفه سوئیچینگ ممکن است تا حدودی پایین تر در افراد با سابقه خانوادگی اعتیاد به الکل می گوید:” دیوید Kareken, استاد مغز و اعصاب در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی و مدیر ایندیانا الکل مرکز تحقیقات.

استفاده از الکل اختلال و نسل بعدی

این مطالعه تعریف یک “سابقه خانوادگی اعتیاد به الکل” به عنوان کسی که با پدر و مادر است که تا به حال به اندازه کافی علائم به تشکیل یک الکل با استفاده از اختلال است. حدود نیمی از 54 شرکت کنندگان در مطالعه به این تاریخ است.

محققان با اندازه گیری فعالیت مغز افراد با اسکنر MRI به عنوان آنها به اتمام ذهنی خواستار کار بر روی یک کامپیوتر. وظیفه مورد نیاز آنها را به گفتمان مانع از فشار دادن به سمت چپ یا راست کلید. پس از اتمام کار افراد استراحت در حالی که تماشای یک نقطه ثابت بر روی صفحه نمایش.

یک کار جداگانه در خارج از اسکنر MRI سنجیده چگونه شرکت کنندگان در پاسخ به پاداش پرسیدن سوال مانند اگر آنها می خواهم 20 دلار در حال حاضر و یا 200 دلار در یک سال است.

انریکو Amico سابق پژوهشگر فوق دکترا که در حال حاضر یک محقق در EPFL لوزان در سوئیس و Goñi پردازش داده ها و توسعه یک چارچوب محاسباتی برای استخراج الگوهای مختلف مغز اتصال بین تکمیل ذهنی خواستار وظیفه و ورود به حالت استراحت. این خدمات عبارتند از زمانی که مناطقی از مغز افزایش و کاهش یافت و هم در فعالیت و یا زمانی که یک منطقه مغزی افزایش یافت در حالی که دیگر کاهش یافت و در همان زمان.

داده ها نشان داد که این اتصال مغز الگوهای پیکربندی مجدد در عرض سه دقیقه پس از اتمام کار است. توسط چهارمین دقیقه از بقیه اثر تا به حال به طور کامل ناپدید شد.

و آن را آرام روند: پیکر بندی دوباره شامل چندین قسمت از مغز در یک بار.

“این مناطق مغز صحبت کردن با یکدیگر هستند و به شدت دخیل در این کار حتی اگر با این کار در حال حاضر به پایان رسید. آن را تقریبا به نظر می رسد مانند اکو در زمان چه بوده است در رفتن” Kareken می گوید.

افراد فاقد این انتقال نیز از عوامل خطر است که محققان باید دیده می شود به طور مداوم در حال توسعه با اعتیاد به الکل است. این خدمات عبارتند از مرد بودن تعداد بیشتری از علائم افسردگی و پاداش-بی حوصلگی.

سابقه خانوادگی اعتیاد به الکل, اما ایستاده بود به عنوان مهمترین و از نظر آماری تفاوت قابل توجهی در این مغز پیکر بندی دوباره.

“در گذشته ما فرض بر این است که یک فرد که نمی نوشیدن بیش از حد است ‘سالم’ کنترل برای مطالعه است. اما این کار نشان می دهد که یک فرد فقط با یک سابقه خانوادگی از اعتیاد به الکل نیز ممکن است برخی از تفاوت های ظریف در, چگونه مغز خود را به کار گیرند” Goñi می گوید.

این یافته ها به نظر می رسد در مجله NeuroImage. بودجه تحقیقاتی از موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل پوردو کشف پارک علم داده ها جایزه و موسسه ملی بهداشت.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de