خانواده و مراقبان می خواهید بیشتر آموزش و پشتیبانی

افرادی که ارائه مراقبت به یک عضو خانواده می گویند آنها می خواهند عملی تر اطلاعات متناسب با آموزش و پشتیبانی مداوم از خانه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با توجه به یک مطالعه جدید.

بیش از 41 میلیون آمریکایی که در خدمت به عنوان یک خانواده مراقب برای کسی در سن 50 یا مسن تر در سال گذشته با توجه به آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد. خانواده و مراقبان که کمک پیری عزیزان در خانه پس از بستری شدن در بیمارستان اغلب احساس سبب است که می تواند آنها را در معرض خطر بیشتر استرس و فقیرتر کیفیت زندگی است.

برای یک مطالعه جدید Jo-Ana تعقیب استادیار در دانشگاه میسوری را سینکلر دانشکده پرستاری و مصاحبه با خانواده و مراقبان از افراد مسن که دریافت صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی پس از بستری شدن در بیمارستان برای درک بهتر مراقبان تجربه در زمينه آموزش و پشتیبانی.

او در بر داشت که اکثر همراهان کمی دریافت آموزش رسمی و این مراقبان نیاز اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به فعالانه مشارکت آنها در برنامه ریزی و تصمیم گیری موثر و هماهنگ مراقبت از بیمار است.

“مراقبان می خواهید بدانید که چگونه برای مراقبت از عزیزان خود را, اما آنها اغلب احساس می کنید مثل آنها یادگیری خود را به” چیس می گوید.

“تقویت ارتباط بین مراقبان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراقبان خواهد بود در ارتباط با منابع آنها نیاز به بهبود بیمار, سلامت,” او می گوید.

نمونه هایی از ارتباط موثر عبارتند از: صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ترک مراقبان با دستورالعمل های نوشته شده و تصاویر پس از بازدیدکننده داشته است به طوری که مراقبان می دانید که چگونه به درستی استفاده از تجهیزات پزشکی مانیتور بیمار بهبود و کمک به بیماران انجام تمرینات توانبخشی.

“خانه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند مهار تخصص خود را برای بهبود نتایج بالینی برای بیماران و مراقبان آنها” چیس می گوید.

“در علاوه بر این به تلاش های بی شائبه از پزشکان و پرستاران و درمانگران خانواده و مراقبان باید به رسمیت شناخته شده خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر به تاثیر مثبت مراقبت از بیمار است.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله تجربه بیمار.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de