امید کاذب در مورد کوروناویروس درمان

توجه: این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در هیستینگز اخلاق زیستی فروم در مارس 20, 2020.

در حالی که بیماران می توانند و انجام بازیابی از coronavirus عفونت وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده است که شناخته شده است به کار در برابر COVID-19. رئیس جمهور تهمت معتقد است در غیر این صورت. او گفت: در نشست خبری دیروز که دو داروی هیدروکسی کلروکین و remdesivir شد “اصل تایید شده برای تجویز استفاده از” برای درمان COVID بیماران آلوده. او با اشاره به این “مصوبات” به عنوان یک “دستیابی به موفقیت فوق العاده ای” و تحسین غذا و دارو کمیسر Stephen هان و آژانس دانشمندان خود را برای سریع کار تصویب این داروها. کمیسر هان در زمان به تریبون برای روشن شدن پیام رئیس جمهور گفت که این داروها هنوز در واقعیت شناخته می شود در امن و موثر برای درمان عفونت کروناویروس.

بار دیگر رئیس جمهور تهمت گمراه کرده است مردم آمریکا در این کشور را پاسخ به همه گیر. در یک دنیای ایده آل وجود دارد خواهد بود چندین مواد مخدر در عرضه غنی در سراسر جهان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله و با خیال راحت برای بازگرداندن سلامت به بیماران مبتلا شدید و تهدید کننده زندگی coronavirus عفونت. تا زمانی که دانشمندان تفسیر داده های قابل اعتماد از دقت طراحی شده و مطالعات آن است که غیر مسئولانه و بی پروا برای رهبران این کشور ادعا می کنند که داروهای موجود فقط در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس جمهور prattled در مورد یکی از مورد علاقه خود را توهمات اهمیت “حق سعی” قانون. برای دهه FDA اجازه داده است پزشکان در درمان بیماران مبتلا شدید و یا بیماری های خطرناک که خسته از همه مورد تایید گزینه های درمان یا که می تواند شرکت در کارآزمایی های بالینی به درخواست استفاده از داروهای تجربی از طریق یک سیستم به نام “استفاده مهربان.” به طور کلی رایج ترین راه که بیماران دسترسی به داروهای تجربی است که با شرکت در تحقیقات بالینی و مطالعه است که در آن دانشمندان جمع آوری اطلاعات در مورد ایمنی و اثربخشی این دارو برای یک کاربرد خاص در یک گروه خاص از بیماران با همان وضعیت سلامت. وجود دارد به سادگی کافی نیست نقاط در آزمایش های بالینی برای هر کسی که می خواهد برای شرکت. و برخی از افراد ممکن است با یک محاکمه را سخت معیارهای واجد شرایط بودن به خصوص اگر آنها را چند شرایط بهداشتی و یا در حال مرگ هستند. اما برای بیمارانی که خسته هر گزینه ممکن, FDA ایجاد کرده است استفاده مهربان مسیر برای آن دسته از افراد به دنبال دسترسی به محصولات پزشکی در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی.

در زمینه coronavirus این به این معنی است که FDA در حال تلاش برای گسترش دسترسی به گزینه های درمانی بالقوه در توسعه است. تجربی مواد مخدر یا مواد مخدر در حال حاضر تایید شده برای شرایط دیگر که ممکن است یا ممکن است نه موفقیت درمان عفونت کروناویروس می تواند از لحاظ نظری بود به بیماران تجویز. هیدروکسی کلروکین برای مثال در حال حاضر تایید شده برای درمان مالاریا و برخی شرایط ورم و اماس مفصل و برخی از کارشناسان معتقدند این کار ممکن است در برابر COVID-19. ادبیات موجود در دارو است نه بر خلاف رئیس جمهور امیدوار کننده است.

Remdesivir متفاوت است. این یک تجربی داروی ضد ویروسی است که با توجه به شدت محدود اطلاعات در حیوانات ممکن است بالقوه فعالیت علیه COVID-19. سازنده آن جلعاد در حال حاضر انجام مطالعات تصادفی در بزرگسالان مبتلا به COVID-19 در چندین کشور آسیایی. Remdesivir است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده در هر نقطه در جهان است. برای بیماران در ایالات متحده برای دسترسی به هر دو دارو آنها را مجبور به ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی انجام شده در آمریکا یا باید با پزشک خود درخواست کنید که این دارو را تولید آن را در دسترس از طریق استفاده مهربان. از همه شرکت ها از نظر قانونی موظف به ایجاد داروهای خود را-در-توسعه در دسترس به هر دلیل و در هر زمان. FDA نمی آنها را. و نه می تواند حق سعی کنید قانون.

تا کنون هیچ اطلاعات قابل اعتماد را نشان می دهد که یا هیدروکسی کلروکین یا remdesivir و یا هر گونه مواد مخدر دیگر که برای ماده می تواند با موفقیت درمان COVID-19. وجود دارد به سادگی به اندازه کافی اطلاعات در دسترس و در عین حال با خیال راحت این داروها در دسترس برای استفاده گسترده است. در حالی که FDA اجازه می دهد تا بیماران برای دسترسی به مواد مخدر در توسعه به عنوان آخرین چاره این است که به هیچ وجه تضمین است که هر کسی می یابند. در واقع بیماران بدتر می تواند به دلیل یک داروی آزمایشی. با استفاده از تایید نشده داروها در واقع محیط زیست را انجام بیش از آسیب خوب احتمالا ساخت یک بیماری شدید و یا حتی بدتر شتاب مرگ در حالی که نه اجازه می دهد هر کسی که برای یادگیری هر چیزی در مورد آنچه که در واقع کار می کند.

رئیس جمهور تهمت بشدت misunderstands دارو توسعه سیستم. اما حتی بیشتر فجیع او داده است ملت و جان بیماران امید کاذب در مورد چه گزینه های در دسترس هستند برای درمان آن مبارزه برای زندگی خود را. نشان می دهد که این داروها در حال نشستن در قفسه فقط در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد رئیس جمهور خواهد شد و افزایش تقاضای عمومی برای داروهای که ممکن است امن و موثر در عرضه فراوان یا عاقلانه به استفاده از در حال حاضر.

تحقیقات بالینی وجود دارد به یک دلیل بسیار خوب: اکثریت قریب به اتفاق از داروها که در حال آزمایش در انسان ها امن نیست و یا موثر است. و حتی در یک بیماری همه گیر را با دقت انجام شده علم باید حکومت روز به اطمینان حاصل شود که پزشکان هستند که سهوا و نه آسیب رساندن به بیماران خود را با درمان آنها را با یک مداخله است که فاقد شواهد علمی برای حمایت از استفاده از آن. کمیسر هان, بهترین گفته: “ما نیاز به مطمئن شوید که این دریا از درمان های جدید را دریافت دارو به حق بیمار در دوز مناسب و در زمان مناسب است.” تنها راه برای رسیدن به این هدف این است که از طریق پژوهش با گسترش امید کاذب در مورد راست را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de