“خبر جعلی” وب سایت ممکن است که اثر عمده ای بر انتخابات

در طول سال 2016 چرخه انتخابات برخی وب سایت ها گسترش اطلاعات نادرست در سراسر اینترنت. اما یک مطالعه جدید نشان می دهد آنها تاثیر تا آنجا که برخی از آنها ترسید.

سایت ها دیده می شد حدود 20 درصد از رای دهندگان بیشتر به سمت راست متمایل مطالعه یافت می شود. در عین حال کسانی که رای دهندگان نیز شاهد مقدار زیادی از اخبار مشروع در وب است. “این مطالب در حالی که نگران کننده است و تنها بخش کوچکی از اکثر مردم اطلاعات می گوید:” برندان Nyhan استاد دولت در کالج دارتموث و یکی از نویسندگان این مطالعه که امروز منتشر شد در طبیعت و رفتار انسان.

پژوهش و ارائه سیستماتیک ترین سؤال از مردم قرار گرفتن در معرض این حاشیه های وب سایت به روز است. آن را نشان داد که در حالی که این منابع غیرقابل اعتماد ممکن است یک اثر کوچک در افکار عمومی در سال 2016 آنها قابل ملاحظه ای در حرکت افراد در مورد موقعیت و سپس نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا اینکه برای رفتن به پای صندوق های رای.

امیلی Thorson, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه سیراکیوز می گوید او تعجب نیست که این سایت نه یک اثر بزرگ. یک قطعه از اطلاعات به ندرت تغییرات هر کسی نظر “این که آیا آن را درست و یا نادرست می گوید:” Thorson بود که نه درگیر در مطالعه جدید. “این یک چیز خوب است.” این ایده که یک تعداد انگشت شماری از غیر قابل اعتماد رسانه ها شد رفتن به طور قابل ملاحظه ای تغییر دیدگاه ها و یا رفتارهای “بسیار دور از ذهن با توجه به آنچه ما می دانیم در مورد ثبات مردم سیاسی, نگرش,” او می گوید.

پژوهش زوج پاسخ به نظر سنجی آنلاین را با اطلاعات در مورد وب سایت های بازدید کنندگان. در سال 2016 بررسی شد و پاسخ های جمع آوری شده از 3,251 داوطلبان بین اکتبر 21 و 31 و ترافیک وب سایت ثبت شد بین 7 اکتبر و نوامبر 14. انتخابات برگزار شد که در آن سال در 8 نوامبر.

مطالعه “سازگار است و می افزاید: به تحقیقات قبلی که نشان می دهد که در حالی که تعدادی از مردم تا به حال برخی از قرار گرفتن در معرض به ‘جعلی, اخبار’ که قرار گرفتن در معرض بسیار متمرکز در میان تعداد کمی از محافظه کاران می گوید:” دیوید لیزر, دانشگاه استاد برجسته علوم سیاسی و کامپیوتر علم اطلاعات و دانش شناسی در دانشگاه.

لیزر که در ارائه بازخورد به صورت مقاله بود اما نه درگیر در این کار اشاره می کند که در آن به بررسی یک فرد را مرور رفتار در حالی که مطالعات قبلی نگاه صرفا در به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در Facebook و یا در مورد تحقیقات خود در قرار گرفتن در معرض و انتشار چنین مطالب در توییتر.

او در مطالعه لیزر و همکارانش نشان داد که نادرست مواد اختصاص نزدیک به 6 درصد از تمام اخبار مصرف در توییتر. اما تنها 1 درصد از کاربران را به معرض 80 درصد از این اطلاعات غلط و 0.1 درصد مشترک 80 درصد از آن است.

Nyhan و همکارانش’ تحقیقات جدید به این نتیجه میرسد که اکثر مردم پیدا کردن این غیر قابل اعتماد وب سایت از طریق رسانه های اجتماعی به خصوص Facebook. “این نشان می دهد Facebook به عنوان یک مجرا به خبر جعلی [و] اطلاعات غلط” Lazer می گوید.

Thorson می گوید که در حالی که طبیعت رفتار انسان مطالعه گران و دشوار است به انجام Facebook در حال حاضر بسیاری از همان اطلاعات به راحتی در دسترس—و باید بیشتر از آن را به محققان. “یکی از takeaways برای من چقدر مهم است برای شروع در حال قادر به نگاه در داخل چه Facebook, انجام,” او می گوید.

در سال 2018 رای دهندگان کمتر در معرض گمراه کننده محتوا از آنها شده بود در سال 2016 Nyhan می گوید. اما معلوم نیست اگر این کاهش به دلیل سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook مصرف شد اقدامات برای به حداقل رساندن اثرات این حاشیه سایت و یا اینکه به سادگی وجود دارد کمتر فعالیت در طول یک دورۀ انتخابات سال است.

Nyhan اضافه می کند که او و همکارانش در این مطالعه به دلیل کاستی های آنها را دیدم در برخی دیگر از تحقیقات و تصورات غلط رایج در مورد نقش این وب سایت. “من نگران است که مردم اغلب نادرست حس شیوع این نوع از محتوا است که منجر آنها را به حمایت شدید تر پاسخ,” او می گوید. اقدامات لازم برای توقف انتقال مواد می تواند “نگرانی مهم در مورد جریان آزاد اطلاعات و اعمال قدرت توسط سیستم عامل بیش از اطلاعاتی که مردم می بینند.”

مشکل اصلی با این سایت Nyhan می گوید همان چیزی است که آنها پست اما این خطر وجود دارد که کسی در قدرت خود را تقویت خواهد کرد نهفته است. “یک مفهوم از مطالعه ما این است که بسیاری از اطلاعات غلط است که مردم در مورد سیاست نمی آید از این حاشیه های وب سایت. می آید از جریان اصلی آن می آید از رسانه ها و چهره های سیاسی که منابع اولیه اخبار سیاسی و تفسیر,” او می گوید.

یک وب سایت ممکن است ترویج غیرعلمی نظریه ها در مورد ریشه های کروناویروس بدون تغییر بسیاری از ذهن Nyhan می گوید. اما وقتی کسی مانند مفسر محافظه کار Rush Limbaugh مذاکرات در هوا در مورد کسانی که همان نظریه آن را به یک اثر بزرگتر او می افزاید.

خواهد 2020 انتخابات اثبات می شود هر گونه مختلف از این یکی در سال 2016 از نظر قدرت این حاشیه سایت ؟ آن است که خیلی زود به بگویید Nyhan می گوید. “عمومی است حداقل به طور بالقوه آگاه تر از این موضوع هر چند من هیچ نمی دانم سیستماتیک شواهد کمک به آنها را بهتر انتخاب” او می گوید. سال “سال 2020 خواهد بود که اولین آزمون واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de