جعلی تبلیغ برای “Black Mirror فصل 6” فقط یک آینه واقعی

آینه سیاه و سفید IRL

مادرید-بر اساس خلاق, مدرسه, برادر, ایجاد کرده است, جعلی و تبلیغات برای Netflix بکشد نمایش “آینه سیاه” — به جز که در تاریکی بازتابی از ما پر سر و صدا لحظه تاریخی آن را فقط یک آینه واقعی ثابت به یک اتوبوس تاج نشان می دهد که دنیای واقعی تبدیل شده است به عنوان پر به عنوان dystopian نشان می دهد.

شیرین کاری به سرعت رفت و ویروسی با صدها نفر از هزاران نفر به اشتراک گذاری تصاویر از آگهی.

بیش از حد واقعی

در حالی که جعلی آگهی اعلام کرد فصل ششم بحث dystopian تلویزیون نشان می دهد — و با چنین اعتقاد آن فریب خورده بسیاری در رسانه های اجتماعی — خالق چارلی Brooker گفت: رسانه های انگلستان در ماه گذشته است که یک ششم فصل است که در واقع در آثار.

و برای یک دلیل مربوط. “در حال حاضر من نمی دانم آنچه در معده وجود دارد خواهد بود برای داستان در مورد جوامع در حال سقوط از هم جدا من نه کار دور در یکی از کسانی که” Brooker گفته رادیو فردا. “من مرتب کردن بر اساس مشتاق به دوباره من, طنز, مجموعه ای از مهارت های, بنابراین من شده نوشتن اسکریپت با هدف ساخت خودم خنده.”

ناامیدی بزرگ

برخی از ناظران نگران بودند که این تبلیغات جعلی بود نشان می دهد که زندگی کردن یک فصل از “آینه سیاه” فقط ممکن است خوش طعم تر از تجربه کابوس که در سال 2020 تبدیل شود.

“این در واقع می تواند عجیب اطمینان اگر آن را درست” یک کاربر توییتر نوشت: در پاسخ به جعلی ad. “چرا در این فصل ،” دیگر نوشت.

ادامه مطلب: این نظری آگهی می گوید: black mirror فصل 6 منتشر شده است – این واقعیت [Rt]

بیشتر در “آینه سیاه”: “آینه سیاه” خالق: جهان تاکید بیش از حد برای قسمت جدید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de