صورت-تکنولوژی تشخیص نیاز بیشتر مقررات

دولت و مقامات محلی از نیوهمپشایر به سان فرانسیسکو را آغاز کرده اند که ممنوعیت استفاده از صورت-تکنولوژی تشخیص. خود سوء ظن است که به خوبی تاسیس: این الگوریتم مقدار زیادی از اشتباهات به خصوص وقتی که می آید به شناسایی زنان و مردم از رنگ. حتی اگر این تکنولوژی می شود دقیق تر تشخیص صورت را از بند باز کردن یک حمله از حریم خصوصی است که می تواند ناشناس ماندن غیر ممکن است. متاسفانه ممنوعیت در استفاده از آن توسط دولت های محلی انجام داده اند کمی برای جلوگیری از تصویب توسط کسب و کار از شروع یو پی اس به شرکت های بزرگ است. که رسیدن به گسترش است که چرا این تکنولوژی نیاز به مقررات فدرال—و به آن نیاز دارد آنها در حال حاضر.

خودکار چهره-تشخیص برنامه های مزایای مانند توانایی خود را به نوبه خود یک فرد ظاهر منحصر به فرد به یک شناسه های بیومتریک است که می تواند اجازه به کاربران تلفن های باز کردن قفل دستگاه خود را با یک نگاه و اجازه می دهد امنیت فرودگاه را به سرعت تایید مسافران قرار گرفته است. به قطار از جمله سیستم های محققان تغذیه انواع عکس برای یک ماشین-آموزش الگوریتم که یاد می گیرد از ویژگی های است که برجسته ترین برای تطبیق یک تصویر با یک هویت. اطلاعات بیشتر در آنها متراکم کردن بیشتر قابل اعتماد این برنامه ها تبدیل شده است.

بیش از حد اغلب هر چند الگوریتم مستقر هستند قبل از موعد مقرر. در لندن به عنوان مثال پلیس را آغاز کرده اند که با استفاده از مصنوعی-سیستم های هوشمند برای اسکن فیلم های نظارت در تلاش برای انتخاب کردن می خواستم مجرمان به عنوان آنها توسط راه رفتن—با وجود بررسی مستقل است که این سیستم دارای برچسب مظنون دقت تنها 19 درصد از زمان. نادرست سیستم می تواند به دروغ متهم شهروندان بی گناه بودن miscreants, تخصیص مطیع قانون مردم برای ردیابی و آزار و یا بازداشت. این می شود یک حقوق مدنی موضوع به دلیل الگوریتم بیشتر احتمال دارد به misidentify مردم از رنگ. زمانی که موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی بررسی نزدیک به 200 صورت-شناخت سیستم های آن را در بر داشت که بسیاری از آنها misidentified تصاویر سیاه و شرق آسیا مردم 10 تا 100 برابر بیشتر از آنها کسانی که از مردم سفید. هنگامی که این برنامه برای جستجو های خاص چهره در میان عکس های متعدد آنها احتمال بیشتری برای انتخاب نادرست تصاویر زمانی که فرد در حال پیگیری بود یک زن سیاه و سفید.

برخی از شرکت ها در حال تلاش برای بهبود سیستم های خود را با تغذیه آنها بیشتر nonwhite و nonmale چهره—اما آنها همیشه انجام آن را در راه اخلاقی. گوگل پیمانکاران در آتلانتا به عنوان مثال متهم شده اند بهره برداری بی خانمان سیاه مردم در این شرکت تلاش برای چهره, خرید تصاویر خود را برای چند دلار شروع به بالا Clearview AI را شکست, شبکه های رسانه های اجتماعی’ پروتکل برداشت کاربران تصاویر را بدون رضایت خود را. این داستان نشان می دهد که برخی از شرکت ها در حال مقابله با این مشکل به عنوان یک چاره اندیشی موقت به جای پرداختن به آن مسئولانه است.

حتی اگر کسی نسخه های بهبود یافته و صورت-نرم افزار تشخیص قادر به دقت بالا در سراسر هر جمعیتی این تکنولوژی هنوز هم یک تهدید. از آنجا که الگوریتم اسکن می تواند فیلم بسیار سریع تر از انسان ها می توانند در صورت به رسمیت شناختن اجازه می دهد تا برای نظارت مستمر از جمعیت. این در حال حاضر اتفاق می افتد در چین که در آن دولت استبدادی است که با استفاده از فن آوری به سرکوب آن اویغوری اقلیت های قومی و صفر در افراد حرکات. این سیستم به راحتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان هر شهروند مانند یک جنایتکار است که از بین می برد و فرد حریم خصوصی محدودیت آزادی بیان و علل آسیب های روانی.

در یک کشور دموکراتیک مانند آمریکا و دولت نیاز به محافظت از تمام شهروندان خود در برابر این نوع اقدامات است. اما موجود ممنوعیت در تکنولوژی ایجاد متناقض گریخته از مقررات: برخی از مناطق بدون محدودیت در صورت به رسمیت شناختن دیگران ممنوعیت پلیس از استفاده از آن و هنوز هم دیگران جلوگیری از هر گونه سازمان های دولتی و یا کارمندان از استفاده از آن.

مقررات فدرال به وضوح مورد نیاز است. آنها باید نیاز به صدها موجود صورت-به رسمیت شناختن برنامه های بسیاری ایجاد شده توسط شرکت های خصوصی تحت بررسی مستقل توسط دولت نیروی کار. فن آوری باید با یک استاندارد بالا از دقت و نشان دادن انصاف در تمام گروه های جمعیتی و حتی اگر آن را مطابق با آن معیار انسان نمی الگوریتم باید بررسی یک برنامه خروجی قبل از اقدام در توصیه های آن است. تشخیص صورت را نیز باید شامل شود در گسترده حریم خصوصی قوانین و مقررات است که محدود کردن نظارت از جمعیت عمومی—به دلیل شناسایی دیگر ابزار است که پرچم مردم بر راه رفتن خود را و یا حتی خود الگوی ضربان قلب در حال حاضر در توسعه است.

آمریکایی ها همواره به شدت محافظت از حق حریم خصوصی. فن آوری است که تهدیدی است که باید کنترل شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de