Facebook را Cryptocurrency شکست خورده چشمگیری

ترازو 2.0

در ژوئن 2019, Facebook اعلام کرد قصد دارد برای جهانی cryptocurrency به نام برج میزان. رویا: اجازه دهید همه بدون توجه به جایی که آنها در جهان خرید و فروش کالا و خدمات بدون کارت اعتباری و یا حساب بانکی.

تقریبا یک سال بعد Facebook را ترازو پروژه به نظر می رسد مانند یک شکست تحقیرآمیز. خود را به روز رسانی کاغذ سفید به عنوان نیویورک تایمز گزارش می کند, چه زمانی یک رویای متحد و ارز جهانی شبیه پخشنشده پی پال کلون.

سقوط از فضل

بیش از ده ماه Facebook رویای جهانی ارز گرفته و پس از ضرب و شتم ضرب و شتم. کارشناسان آن را به نام Facebook را, سقوط, فرانسه, وزرای دوری از آن و حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “نه یک فن است.”

سپس با مشخصات بالا حامیان که در ابتدا سرمایه گذاری در این پروژه شروع به پریدن از کشتی. پی پال, ویزا, مسترکارت و بی همه اعلام کردند که خروج از ترازو انجمن بدن که به معنای نظارت ترازو را ایجاد و اجرای.

در ماه اکتبر Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل حتی کبابی در مقابل کنگره برای او آشکار تلاش برای دور مصوبات قانونی.

یک چشم انداز جدید

در حال حاضر به جای ساختمان کاملا جدید سیستم مالی و ترازو 2.0 است که با تمرکز بر ارائه یک راه برای مردم را به خرید و فروش با استفاده از انواع سکه هستند که هر یک به ارز محلی است. وحدت سکه حمایت ارزهای مختلف اجازه می دهد برای انتقال بین سکه ها.

“من گمان می کنم این دور بهتر خواهد بود دریافت کرد اما این بستگی دارد که چگونه داستان گفت و دقت با آن است که گفته شود:” دانته Disparte معاون رئیس و رئیس سیاست عمومی در برج میزان ارتباط گفت: بار.

ادامه مطلب: Facebook-حمایت ترازو Cryptocurrency پروژه کوچک پشت [نیویورک تایمز]

بیشتر در ترازو: Facebook را Cryptocurrency در حال فروپاشی در مقابل چشمان ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>