Facebook کارگران “راه رفتن” بیش از انفعال در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است جنگ با توییتر بیش از شبکه های اجتماعی تصمیم به اضافه کردن برچسب به چند تا از توییت خود اشاره کرد که یکی از آنها “نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت” و برجسته واقعیت-چک کردن یکی دیگر.

اما Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم گرفت که خود را رقیب شبکه اجتماعی خواهد شد هیچ چیز در مورد تهمت را مشکل ساز پست های تصمیم گیری است که بسیاری از Facebook کارکنان کالایی. در حال حاضر ده ها تن از کارکنان تصمیم به گرفتن این روز به عنوان بخشی از یک “مجازی اعتصاب” را به حمایت از اعتراضات در سراسر کشور.

“من شخصا یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” آقای زوکربرگ نوشت: در یک جمعه پست. “اما من مسئول واکنش نه فقط در ظرفیت شخصی بلکه به عنوان رهبر یک نهاد متعهد به آزادی بیان.”

پس از درگیری با پلیس از قتل یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید در مینه سوتا تهمت نوشت: در Facebook “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” یک عبارت با یک نژاد-شارژ تاریخچه.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با اشاره به معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و علنا به نام برای فرمانداران به “تسلط” فعالان.

با وجود آن مشکل عبارت زوکربرگ استدلال کرد که نبود Facebook محل برای حذف رئیس جمهور پست.

“رئیس جمهور بعد از ارسال دوباره گفت که پست اصلی بود هشدار در مورد احتمال این که غارت می تواند منجر به خشونت” زوکربرگ اضافه شده در جمعه پست. “ما تصمیم گرفتیم که این پست که به صراحت دلسرد خشونت نیز نقض نمی کند سیاست های ما و مهم است برای مردم را به دیدن.”

Facebook کارکنان وحشت زده شد.

“Facebook را انفعال در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن پست تحریک به خشونت باعث می شود من شرمنده به کار در اینجا” لورن قهوهای مایل به زرد Facebook مهندس نوشت: در یک جمعه جیر جیر. “سکوت و همدستی.”

“من باید بگویم من پیدا کردن هر شکلی ما را از طریق رفتن فوق العاده سخت برای معده” یکی دیگر از کارکنان نوشت: با توجه به پیام های داخلی به دست آمده و با شرف. “باعث می شود من غمگین و شرمنده رک و پوست کنده” دیگری اضافه شده است.

کارکنان ارشد نیز عقیده داشت.

“من نه تنها در داخل FB” جیسون Stirman یک مدیر طراحی در Facebook توییتی در روز شنبه. “وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی است.”

ارشد و کارکنان در حال حاضر تهدید به استعفا در صورت زوکربرگ نیست ذهن خود را تغییر نیویورک تایمز گزارش داد.

فقط ده روز پیش Facebook اعلام کرد که اجازه خواهد داد که کارگران برای کار در خانه به طور دائم در نور از شیوع کروناویروس.

زوکربرگ را اعلام 10 میلیون دلار کمک مالی “به گروه کار بر روی نژادی عدالت” با توجه به شنبه پست. او همچنین نقل مکان کرد و نشست هفتگی با کارکنان از روز شنبه تا سه شنبه با توجه به بار.

این خبر پس از یک Facebook manager گفت: در ماه نوامبر است که این شرکت تا به حال “یک نفر مشکل” که در آن فرهنگ کار اجازه نمی دهد که تلاش های سیاه و سفید از مردم به رسمیت شناخته شود و یا حتی اذعان کرد که جزئیات را در یک یادداشت منتشر شده در حد متوسط.

به عنوان 2019, Facebook نیروی کار است که تنها 3.8 درصد سیاه, این بار گزارش.

ادامه مطلب: Facebook کارکنان مرحله مجازی اعتصاب در اعتراض به تهمت پست [نیویورک تایمز]

بیشتر در زوکربرگ: FACEBOOK پرداخت خواهد شد مدها $52M برای تروما از گور, سوء استفاده جنسی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de