Facebook پرداخت خواهد شد مدها $52M برای تروما از گور, سوء استفاده جنسی

پرداخت

Facebook, فقط توافق به حل و فصل با محتوای آن مدیران که ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام پس از اینکه مجبور به تماشای بسیار گرافیک و رسانه های تحت مطلق شرایط کار.

مدیران بودند که پیمانکاران برای شرکت آگاه به جای Facebook کارکنان وظیفه شد با سرعت در حال ضعیف و از بین بردن بدترین مطلق محتوای کاربران ارسال شده است. یک روز معمولی می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض سوء استفاده جنسی از حیوانات سوء استفاده اجباری و خشونت اسلحه. در حال حاضر شرکت پخش استرالیا گزارش می دهد که Facebook پرداخت $52 میلیون روانی برای خسارت.

سال بعد

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام برای اولین بار در زمینه 2018 و بیشتر مدیران امضا شده در طول زمان. Facebook رهبری به مدت طولانی شناخته شده است که چگونه خسته کننده کار بود — مارک زوکربرگ مدیر عامل یک بار به سرعت منحرف زمانی که کنگره خواسته اگر او را در نظر تعدیل سایت های رسانه های اجتماعی برای یک روز.

اما به این دلیل که مدیران بودند از لحاظ فنی استخدام آگاه و کار نمی کند در Facebook اموال این شرکت به طور کلی اجتناب شود ادعا هر گونه مسئولیت برای خود را در شرایط کار که شامل بالا سهمیه و بنا به گزارش ها فاقد مناسب حرفه ای و یا روانی منابع است.

روز پرداخت

در حال حاضر هر یک از مدیران که بخشی از طرح دعوی در دادگاه می شود $1,000 با توجه به ABC News. اما که است که تشخیص داده شد با شرایط پزشکی با توجه به استرس پس از سانحه کار می توانید برای دریافت تا $50,000 در درمان های پزشکی و خسارت است.

Facebook رسمی بیانیه ای گفت که این شرکت “ممنون به افرادی که به انجام این کار مهم به Facebook یک محیط امن برای همه است. ما متعهد به ارائه پشتیبانی های اضافی از این طریق حل و فصل و در آینده است.”

ادامه مطلب: Facebook به مدیران پرداخت 80 میلیون دلار برای خسارت روانی [Australian Broadcasting Corporation]

بیشتر در Facebook اعتدال: Facebook مدیران در حال مرگ هستند در میز خود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de