Facebook است که مصرف پایین صفحات سازماندهی ضد قرنطینه تظاهرات

خوشه های کوچک از ضد قرنطینه تظاهرات در حال شکستن در سراسر کشور با شرکت کنندگان هجوم دولت تحمیل پناهگاه در خانه سیاست های اجرا شده برای حفاظت از سلامت عمومی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

تصمیم به جمع در اعداد بزرگ در حالی که این کشور در حال نزدیک شدن به اوج تعداد موارد و مرگ و میر نیست فقط یک تهدید مستقیم به سلامت خود و جوامع است که آنها را احاطه کرده. این تنظیم می تواند ما را به عقب چند ماه از خود قرنطینه و اجتماعی فاصله گرفته است.

با توجه به Politico, Facebook شده و از بین بردن ضد قرنطینه اعتراض صفحات که مخالف stay-at-home سفارشات.

“مگر در مواردی که دولت را ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook” یک سخنگو گفت سیاسی. “و به همین دلیل اتفاقاتی که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook.”

معترضان خواستار کشورهای خود را برای پایان دادن به مستندات برای نجات اقتصاد بیمار و بازگشت جوامع به زندگی عادی.

تصمیم خود را به جمع در اعداد بزرگ در میشیگان تعدادی از معترضان البته در اتومبیل نشسته بود و در هزار — در تمرد از coronavirus مربوط به فدرال قوانین الزامی است که بیش از ده نفر باید جمع آوری شده در یک مکان.

در عین حال تهدید برای سلامت فرد معترضان و مردم در اطراف آنها — است. به عنوان نشان داده شده است که در مطالعات متعدد این ویروس قادر است گسترش از طریق قطرات کوچک و ذرات آئروسل در هوا — حتی صحبت کردن و تنفس ممکن است به اندازه کافی آلوده به دیگران است.

نزدیک مردم خوشه با هم, آسان تر از آن است که آن را به انتقال از فرد به فرد حتی اگر حامل است هیچ علائم در همه.

در ضمن اعداد در کشور در حال افزایش. هفته گذشته آمریکا شکست خود را روزانه COVID-19 مربوط به مرگ و میر رکورد با 4,591 مرگ و میر در فقط 24 ساعت است.

در یک شخصیتی کوته بینانه و خود تخریب حرکت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق فرد آمریکا برای شورش در خیابان, به tweeting در روز جمعه که معترضان باید “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است.

این یک حرکت بود که به سرعت مورد انتقاد قرار فرمانداران از دو طرف راهرو. فرماندار جی Inslee (D-WA) به نام توییتهایی “unhinged” در شبکه خبری ABC مصاحبه و هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تماس می تواند “منجر به خشونت است.”

حتی تهمت خود را ممکن است تغییر قلب گفت: در روز جمعه که “برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در حال شاید نه چندان مناسب” به نقل از بلومبرگ.

پیام از Anthony Fauci کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی, متخصص, روشن است.

“مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد” Fauci گفت: صبح به خیر امریکا بیش از آخر هفته. “بنابراین چه چیزی شما را اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله, شما در حال رفتن به راه خود را به عقب.”

“به طوری که به عنوان دردناک است برای رفتن با دقت دستورالعمل به تدریج توقف تدریجی به بازگشایی آن را به نتیجه معکوس” Fauci اضافه شده است. “این مشکل است.”

ادامه مطلب: Facebook طول می کشد پایین صفحات رویداد برای چندین ضد قرنطینه تظاهرات [Ars Technica]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: تماشای هزاران نفر از معترضان ایستاده شش فوت از هم جدا

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>