Facebook ساخته شده است یک هدست VR به اندازه یک جفت از عینک آفتابی

VR 2.0

یک تیم محققان در Facebook ایجاد کرده اند یک هدست واقعیت مجازی است که بسیار بزرگتر از یک, دلپذیری, جفت از عینک آفتابی, Ars Technica گزارش.

اینده سایه استفاده از یک ویژه طراحی شده هولوگرافی فیلم به miniaturize لنز. معمولی VR نمایش تمایل به بزرگ به عنوان انکساری لنز داخل آنها نیاز به یک زن و شوهر اینچ به تمرکز بر روی صفحه نمایش برای آن پوشنده لباس ،

نتیجه این است که یک جفت از عینک است که در اکثر نه تنها میلی متر ضخامت با توجه به محققان و وزن تنها 17.8 گرم. تصاویر از عینک های سبز-و-صفحه نمایش سیاه و سفید در حال رک و پوست کنده بسیار cyberpunk.

عینک ارائه می کنند حدود 90 درجه افقی میدان دید (چشم انسان فقط خجالتی از 180 درجه) با توجه به تست های دقیق در یک مقاله جدید منتشر شده توسط Facebook پژوهش است.

پرتوهای لیزر

این طراحی همچنین انجام دور با سنتی پانل ال سی دی مورد استفاده در متعارف VR هدست و با استفاده از لیزر به جای آن برای ایجاد یک تصویر. این بدان معناست که صفحه شمارش نیست واقعا یک گزینه به عنوان Ars اشاره می کند.

این هنوز یک نمونه اولیه با مقدار زیادی از محدودیت. از آنجا که اشعه های نور از نور پس زمینه “فن را به طور قابل توجهی قبل از آنها متمرکز توسط هولوگرافی beamsplitter سطح” مناطق بزرگی از نمایش “کمک نمی کند به نمایش در [زمینه]” محققان نوشتن در کاغذ.

عینک نیز هنوز قادر به تولید کامل رنگ تصویر و نمایشگاه “سایه اندازی” در اطراف لبه از میدان دید ناشی از نوری سطوح منعکس کننده نور است.

این تیم در حال حاضر یک طرح برای کاهش وزن و حتی بیشتر. با تعویض به پلاستیک بسترهای محققان انتظار به وزن کل فقط 6.6 گرم حدود وزن یک جفت بزرگ هوانورد-سبک عینک آفتابی.

ادامه مطلب: چگونه هولوگرافی با تکنولوژی کاهش VR نمایش به اندازه عینک آفتابی [Ars Technica]

بیشتر در VR: توکیو بیمارستان Livestreaming جراحی در واقعیت مجازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de