بسیار مشکوک دانشمند معتقد است وجود قارچ و گلسنگ در مریخ

محققان هنوز به پیدا کردن هر گونه شواهد حیات در سیارات دیگر از جمله مریخ است.

اما متوقف نشده برخی rogue دانشمندان از ساخت ادعاهای عجیب و غریب و انتشارات “شواهدی” وجود یک میکروبیولوژیکی حضور در سیاره سرخ به عنوان CNET را Jackson Ryan گزارش در یک ویژگی برجسته است.

خود توصیف neurobiologist Rhawn گابریل ژوزف — یک مرد مراجعه کننده به رایان به عنوان “فضای ببر پادشاه” اشاره ای به محبوب Netflix docuseries — متقاعد شده است که زندگی در حال حاضر وجود دارد در مریخ و زهره و ما در حال حاضر شواهد به آن را به بالا.

ریشه یوسف شنیدن برای اولین بار آغاز شده با “برچسب آزادی” (LR) آزمایش بر روی مریخ در دهه 1970 زمانی که ناسا کاوشگر وایکینگ نگاه biosignatures در این سیاره با انجام یک سری از آزمایشات است.

در حالی که این کاوشگر در بر داشت هیچ مقدار قابل توجهی از مولکول های آلی برخی از دانشمندان به ویژه پس از آن-ناسا محقق گیلبرت لوین معتقد بودند این نتایج در واقع تایید وجود حیات بر روی مریخ است.

ناسا رد هر گونه ادعا آشکار نوشتن که آزمایش “ارائه هیچ مدرکی برای حضور زندگی میکروارگانیسم ها در خاک در نزدیکی سایت های فرود.”

جوزف ساخته شده در تحقیقات از این حاشیه گروه از محققان با این ادعا که زندگی آورده بود به کیهان توسط یک فرآیند به نام “panspermia” یک نظریه است که نشان می دهد زندگی در فضا “کشت” با میکروب های انجام شده توسط گرد و غبار و شهاب سنگ.

در طول دهه یوسف و تلاش خود را برای رسیدن به کار کارشناسی و منتشر شده در انواع مختلف astrobiology مجلات. او حتی تا آنجا رفت که ایجاد نشریه خود را که او خواستار مجله کیهان شناسیبه احتمال زیاد تلاش خود را به کار تر به نظر می رسد مشروع است.

مجله نیست خیلی بیشتر از یک وب سایت منسوخ شده و منتشر کرده است ادعا می کند ساخته شده توسط ریچارد هوور یکی دیگر از دانشمند سابق ناسا که در پیشنهاد است که ما کشف فسیل باکتری های موجود در فضا به عنوان CNET گزارش — حال یکی دیگر از ادعای ناسا می خواهد چیزی برای انجام با.

در سال 2014 و یوسف و حتی اقدام به شکایت ناسا به بررسی “بیولوژیکی ارگانیسم” آژانس فرصت مریخ نورد کشف شده در سطح مریخ است. او ادعا کرد که کاوشگر یک “قارچ مانند قارچ کامپوزیت ارگانیسم متشکل از مستعمرات از پلان و سیانو باکتری ها که بر روی زمین شناخته شده است به عنوان Apothecium.” آن را تبدیل به یک سنگ.

فقط در سال گذشته جوزف گرفتار شکستن زمانی که معتبر اخترفیزیک & Space Science journal به چاپ مقاله خود ادعا کرد که زندگی در زهره در حال حاضر یافت شده است.

بر اساس شواهد عکاسی ساخته شده از دانه های سیاه و سفید تصاویر یوسف استدلال می کند که روسیه ونرا 13 کاوشگر شواهدی از زندگی در زهره در سال 1982. کاغذ هنوز هم حاضر به عنوان CNET یافت. مجله اضافه شده یک یادداشت سردبیر به این مقاله در این ماه هشدار خوانندگان “نتیجه گیری از این مقاله به موضوع انتقادات که در نظر گرفته شده توسط ویراستاران.”

جریان اصلی astrobiologists هستند و نه خوشحال.

“من احساس می کنم مثل این بچه ها باید فقط مسموم تمام زمینه” پل مایرز یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه مینه سوتا گفت: CNET.

ادامه مطلب: جستجو برای زندگی در مریخ و فضا Tiger King [CNET]

بیشتر در زندگی در مریخ: دانشمند سابق ناسا “متقاعد” ما در حال حاضر زندگی در مریخ

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de