شدید آب و هوا می تواند فشار آمریکا به رکود اقتصادی

فیزیکی آب و هوا خطر از رویدادهای شدید آب و هوا باقی می ماند و حساب نشده در بازارهای مالی یک مقاله جدید هشدار می دهد.

بدون دانش بهتر از خطر متوسط انرژی سرمایه گذار می تواند تنها امید که بعد از رویداد شدید نمی ماشه ناگهانی اصلاح, با توجه به پژوهش است.

“اگر بازار نیست انجام یک کار بهتر از حسابداری برای آب و هوا ما می تواند یک رکود اقتصادی—دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

“اگر بازار نیست انجام یک کار بهتر از حسابداری برای آب و هوا ما می تواند یک رکود اقتصادی—دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود می گوید:” نویسنده پل گریفین حسابداری استاد در دانشکده مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا ،

پیام مرکزی در آخرین تحقیقات خود را این است که وجود دارد بیش از حد “unpriced ریسک” در بازار انرژی است. “Unpriced خطر بود و علت اصلی رکود بزرگ در سال 2007-2008,” گریفین می گوید.

“در حال حاضر شرکت های انرژی شانه بسیاری از این خطر است. بازار نیاز به بهتر ارزیابی خطر و عوامل خطر شدید آب و هوا به قیمت اوراق بهادار,” او می گوید.

برای مثال بیش از حد درجه حرارت بالا مانند کسانی که تجربه در ایالات متحده و اروپا در تابستان گذشته می تواند کشنده باشد. نه تنها آنها را مختل کشاورزی سلامت انسان آسیب و شیرین کاری رشد اقتصادی آنها نیز پایمال و تعطیل قطعات گسترده انرژی و تحویل آنها در شمال کالیفرنیا وقتی PG&E تعطیل تحویل در آتش و آب و هوا است که می تواند باعث آتش.

“با وجود این خطرات آشکار و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه شده اند آشکارا آهسته به اتصال فیزیکی آب و هوا خطر ابتلا به شرکت بازار ارزیابی.”

شدید آب و هوا نیز می تواند تهدیدی برای سایر خدمات از قبیل آب تحویل و حمل و نقل که به نوبه خود تحت تاثیر قرار کسب و کار, خانواده و در تمام شهرستانها و مناطق گاهی به طور دائم. همه از این گونه های محلی و گسترده تر اقتصاد.

“با وجود این خطرات آشکار و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه شده اند آشکارا آهسته به اتصال فیزیکی آب و هوا خطر ابتلا به شرکت بازار ارزیابی” گریفین می گوید در مقاله خود.

“از دست دادن اموال است چه منازعه تمام سرفصل اما چگونه در حال کسب و کار مقابله? تهدید به کسب و کار می تواند منجر به اختلال در کل سیستم اقتصادی.”

آب و هوا-مکان های آسیب پذیر نیز عامل به خطر برای بازارهای انرژی. در ایالات متحده آمریکا پالایش نفت واقع در سواحل خلیج فارس یک منطقه در معرض سطح دریا افزایش شدید و طوفان. پالایش نفت در بنیسیا و ریچموند در شمال کالیفرنیا می تواند در معرض ساحلی جاری شدن سیل.

شرکت های انرژی’ انتقال زیرساخت های واقع در مناطق خشك و افزایش خطر آسیب مانند تخریب شده از آتش سوزی در کالیفرنیا است. علاوه بر این روشن است که بیمه در دسترس خواهد بود برای پوشش این خطرات. اضافه کردن به این خطرات گریفین می گوید: “دادخواهی تحریم و حتی از دست دادن کسب و کار از اموال نابود شده است.

“آب و هوا خطر دادخواهی در حال حاضر قیمت به انرژی سهام (پس از, برای مثال, طولانی اکسون موبیل دادگاه در 1990s) را به اثبات کافی نیست.”

شدید آب و هوا آب و هوا, خطر, در, خلاصه سخت است برای پیش بینی.

“در حالی که اختصاصی آب و هوا خطر مدل من کمک برخی از شرکت ها و سازمان ها را بهتر درک شرایط آینده نسبت به تغییر آب و هوا شدید آب و خطر است که هنوز هم بسیار مشکل ساز از یک خطر برآورد نظر” او نتیجه گیری در این مقاله است.

“دلیل این است که با تغییر آب و هوا الگوهای گذشته هیچ راهنمای آینده, که آیا آن یک سال تا پنج سال یا 20 سال ، سرمایه گذاران همچنین ممکن است عادی شدید آب و اثرات در طول زمان تنزیل آینده خود اهمیت.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله طبیعت انرژی.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im