پول اضافی کمک می کند تا مردمی با مواد مخدر اعتیاد هوشیار ماندن طولانی تر

اضافه کردن 8 دلار در ساعت به حقوق افراد مبتلا به مواد مخدر اعتیاد ممکن است کمک به کسانی که در بهبود اقامت رایگان مواد مخدر دیگر, یک مطالعه جدید نشان می دهد.

که پول اضافی نیز ممکن است آنها را تشویق به گرفتن و نگه داشتن به طور منظم شغل.

فقر از عوامل خطر مستقل برای سوء مصرف مواد مخدر که طرح درمان تا حد زیادی نادیده گرفت, محققان می گویند.

به عنوان گزارش در مجله اپیدمیولوژی و جامعه سلامت, محققان می گویند مداخله خود را می تواند به طور گسترده ای در کم درآمد محله به عنوان یک راه برای ترویج اشتغال و کاهش استفاده از مواد مخدر و کمک به کسانی که ویران با مواد مخدر بحران ادغام بهتر به جوامع خود.

“ما امیدوار بودیم به یک نتیجه مثبت از مطالعه ما اما من فکر نمی کنم که ما انتظار آن را به کار کاملا به خوبی می گوید:” اوت Holtyn استادیار روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

Holtyn می گوید این محرک مالی بود زاییده افکار کنت سیلورمن استاد روانپزشکی و علوم رفتاری است که در حال توسعه درمانی محل کار استراتژی برای کمک به ترویج اشتغال در حالی که کاهش استفاده از مواد مخدر برای بیش از دو دهه است.

برای این مطالعه تیم تحقیقاتی, استخدام 91 شرکت کنندگان از مرکز آموزش و سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز Bayview مرکز پزشکی دانشگاه در, Baltimore, Maryland. آنها پرداخت می شود و شرکت کنندگان در سنین 21 تا 74, 8 دلار در ساعت با اختیاری $2 جایزه به عنوان آنها را از طریق رفت سه ماه آموزش کار و تست مواد مخدر.

محققان سپس با دعوت از همه شرکت کنندگان به کار با استخدام متخصص برای کمک به آنها دریافت یک شغل در جامعه است.

حدود 56 درصد از شرکت کنندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند حدود 40 درصد و 55 درصد مرد بودند. همه شرکت کنندگان تحت درمان با متادون يا بوپرنورفين برای وابستگی به مواد افیونی.

از شرکت کنندگان در 98 درصد در فقر زندگی می کردند با توجه به 2018 فقر آستانه تعیین شده توسط اداره آمار ایالات متحده و تقریبا 75 درصد بیکار بودند حداقل سه سال قبل از مطالعه.

محققان به صورت تصادفی انتخاب 44 شرکت کنندگان برای دریافت دستمزد مکمل از 8 دلار در هر ساعت پس از سه ماه اول و 47 نفر در گروه دیگر بدون دریافت اضافی مشوق های مالی فراتر از سه ماه اول آموزش و تست مواد مخدر.

همه شرکت کنندگان قرار گرفتند به طور منظم ادرار صفحه نمایش سه بار در هر هفته است که بیشتر شد متناوب اگر فرد باقی مانده عاری از مواد مخدر.

اگر یکی از شرکت کنندگان دریافت دستمزد مکمل آزمایش مثبت برای کوکائین و یا سایر محققان کاهش دستمزد مکمل به $1 و مکرر تست از سر گرفت. برای هر روز شرکت کنندگان در آزمایش مواد مخدر رایگان, دستمزد مکمل افزایش یافت $1 در هر ساعت تا رسیدن به حداکثر از 8 دلار در هر ساعت.

در طول yearlong مداخله 65 درصد از مردم با دستمزد مکمل ارائه شده از نمونه های ادرار رایگان از مصرف مواد مخدر و کوکائین در مقایسه با 45 درصد از کسانی که بدون دستمزد مکمل.

مردم با دستمزد مکمل نیز 2.9 برابر بیشتر احتمال دارد به یک کار و 2.7 برابر بیشتر احتمال دارد به افزایش از فقر تا پایان سال نسبت به کسانی که بدون دستمزد مکمل.

“پس از این مطالعه اکثریت قریب به اتفاق مردم بیکار که شرکت وارد شده به نیروی کار با حداقل دستمزد مواضع بنابراین ما فکر می کنم دستمزد مکمل مفید در ارائه انگیزه برای حفظ شغل است که در زمان می تواند استرس زا و دشوار است می گوید:” Holtyn. شرکت کنندگان مشغول به کار در ساخت و ساز, فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, خدمات, صنعت, تمیز کردن خانه و تحویل او می گوید:.

محققان هشدار می دهند که به دلیل دستمزد مکمل ها و تست مواد مخدر متوقف شد و پس از طی دوره مطالعه آنها ادامه خواهد داد به دنبال شرکت کنندگان برای یک سال دیگر برای دیدن اگر کاهش استفاده از مواد مخدر و سازگار اشتغال اثرات باقی بماند. آنها همچنین تست خود دستمزد مکمل مداخله با بی خانمان بزرگسالان که استفاده از الکل اختلال است.

موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر تامین می شود ، محققان هیچ تضاد منافع به گزارش.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>