تمدید مهلت سرشماری برای محافظت از کودکان آسیب پذیر

سرشماری بعد زمانی که آمار داوطلبان معمولا شروع به بد گویی در خانواده ها ردیابی کردن کسانی که کمتر به احتمال زیاد به شمارش شد آوریل 1. در این سال به دلیل همه گیر شده اند قادر به انجام این کار و اداره آمار در حال حاضر درخواست کنگره برای چهار ماه دیگر تمدید برای ارائه آمار و ارقام نهایی. اگر این درخواست داده نشده بسیاری از کودکان از دست رفته خواهد شد. به عنوان کودکان subspecialists که کار و زندگی در شیکاگو یک شهر فوق العاده ای اختلافات ما مراقبت برای برخی از این کودکان آسیب پذیر و تشخیص اهمیت داشتن آنها را با دقت شمارش برای اطمینان از نیازهای خود را برآورده.

در سال 2015 132 برنامه با استفاده از اطلاعات سرشماری به توزیع بیش از $675 میلیون دلار در بودجه است. پول است که به منظور توزیع بر اساس تعداد زیادی از مردم و جایی که آنها زندگی می کنند. بیش از نیم میلیون کودک زنده در خانه ما شهر شیکاگو است. بسیاری از این کودکان زنده در غرب و جنوب غربی طرف شهر در مکان های که در آن فقر است و بالاترین و کودکان به احتمال زیاد به بالاترین پزشکی و اجتماعی نیاز دارد. Undercounting کودکان بدتر خواهد شد اختلافات ناشی از کمبود منابع. اما undercounting مسئله نه تنها در شهرستانها بلکه در مناطق روستایی که در آن جمعیت ممکن است کوچکتر و به ظاهر کوچک حذفیات در اعداد می تواند تاثیر زیادی.

به عنوان ملت پرانتز برای دراز مدت اقتصادی و سلامت تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس ما نیز باید تشخیص دهند که بسیار ضروری است اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس همچنین منجر به پیامدهای ناخواسته قرار داده است که کسانی که در فقر زندگی می کنند و کودکان در معرض خطر بالاتر.

بسیاری از خانواده ها شغل از دست داده اند و نگران پرداخت برای مسکن و آب و برق. برخی که تکیه بر برنامه های مدرسه برای مواد غذایی ممکن است قادر به دریافت مواد غذایی از توزیع شده است. دیگران در حال مبارزه با از دست رفته مهد کودک. ترکیبی از افزایش اضطراب مرتبط با این شرایط و محدود بودن در خانه را افزایش می دهد خطر ابتلا به خشونت خانگی و کودک آزاری است.

با توجه به وضعیت کنونی درگیر شدن در فعالیت های مدنی مانند اتمام سرشماری و رای گیری ممکن است به نظر می رسد کمتر مهم است. اما برای کودکان در حال شمارش در سرشماری ضروری است ساز و به طور مستقیم تاثیر جامعه منابع اطمینان از دسترسی و صدا.

در میان بسیاری از برنامه های که برای داده های سرشماری کمک به تعیین بودجه ملی ناهار مدرسه برنامه کمک های موقت به خانواده های نیازمند مسکن کوپن و دولت برنامه بیمه سالمت کودکان. مهم این برنامه رسیدگی به مسائل بسیاری از خانواده ها روبرو هستند در COVID-19 بحران است. سرشماری تعداد نیز تعیین که در آن برای ساخت مدارس جدید, جدید مراقبت های بهداشتی و درمانگاه و جاده های جدید—از همه مهم است برای کودکان و جوامع به رشد است.

در نهایت داده های سرشماری استفاده می شود به اختصاص کرسی برای هر ایالت در مجلس نمایندگان. این فرایند redistricting تعیین تعداد آرا متحده خواهد شد که دولت فدرال تصمیم گیری در مورد چه برنامه هایی برای حمایت از. دقیق حسابداری که زندگی در یک محله اجازه می دهد تا برای بیشتر متنوع نمایندگی در کنگره است.

به عنوان یک کشور زندگی می کنند از طریق یک بحران همه گیر است و برجسته نیاز برای قوی پزشکی و نظام سلامت. شکاف در سیستم فعلی ما قرار دادن جمعیت های آسیب پذیر در معرض خطر بیشتری برای نه فقط بیماری جز مرگ. در حال توسعه بیشتر سیستم قوی نیاز به بودجه بلکه اراده سیاسی برای تغییر. داده های سرشماری ارائه اطلاعات مهم به این سمت به پایان می رسد با تخصیص دلار بر اساس نیاز و داشتن مردم, صدای, شنیده می شود از طریق نمایندگان در کنگره است.

با پیشنهاد تاخیر وجود دارد امیدوارم که وجود خواهد داشت زمان برای زمینه کارگران برای از سرگیری تلاش های خود را به اطمینان حاصل شود که هر کس شمارش است. با عدم اطمینان است که از زمان همه گیر به ارمغان می آورد ما هنوز نمی دانیم که آیا این تاخیر به اندازه کافی خواهد بود. برای مطمئن شود, در حالی که پناهگاه در محل سفارشات ممکن است آسانسور تاثیر چند هفته گذشته را نمی خواهد اجازه می دهد تا بسیاری از مردم برای بازگشت به زندگی “را به عنوان معمول است.” در فرایند تنظیم به حالت عادی اتمام سرشماری نخواهد بود به احتمال زیاد یک اولویت است.

اما در حالی که پناه در محل وجود دارد چیزهایی که ما می تواند و باید انجام دهد. ما می توانید با پر کردن سرشماری و همه را تشویق فرزندان به انجام همان. ما می توانیم به کودکان یک فرصت محسوب می شود با حمایت از قانون به تاخیر مهلت. و ما می توانیم برای حمایت از سیاست هایی که نیاز به سرشماری به تعداد هر کس به جای تداوم نابرابری استثنای غیر شهروندان و یا کسانی که ثبت نام برای رای دادن.

فرصت محسوب می شود رخ می دهد تنها هر 10 سال بیشتر از یک فرزند در دوران کودکی. تحت شرایط فعلی آن قابل فهم است که چرا پر کردن آمار ممکن است یک اولویت است. هنوز برای بسیاری از بچه ها که بستگی به منابع است که در این سرشماری کمک خواهد کرد که توزیع آن مهم است.

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر در معرض و بزرگ زمینه نابرابری در ایالات متحده آمریکا است که سال ها از تجزیه و تحلیل فعالیت و جامعه سازمان به آدرس. در حالی که عدم اطمینان از کامل آن تاثیر بسیاری از برگ احساس ناتوان یکی از چیزهایی که ما می توانیم کنترل امروز اطمینان است که صدای کودکان هستند و نه در حاشیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de