کاوش در آپولو 13 در مهد موزه حمل و نقل هوایی در نیویورک

GARDEN CITY, n. y. — لحظات باور نکردنی از آپولو 13 در زندگی در یک گوهر پنهان موزه در نیویورک است.

Space.com به تازگی بازدید مهد موزه حمل و نقل هوایی در لانگ آیلند نیویورک که در آن نمایشگاه برجسته لحظات در تاریخ هوانوردی اعم از اوج Pan Am هواپیمایی به آپولو ناسا برنامه. وجود دارد ما صحبت کرد و به متصدی جاشوا کارکنان که در زمان ما از طریق برخی از باور نکردنی ترین قطعات نجات از آپولو به طور خاص آپولو 13 ماموریت.

اول, کارکنان ما نشان داد قمری ماژول شبیه ساز است که در آن فضانوردان پس از آموزش پرواز کردن به سطح ماه است. “آن را در داخل از صعود به مرحله و این در کیپ کندی و این چیزی است که همه فضانوردان آموزش دیده برای هر lunar landing” کارکنان گفت. “آن را مانند باز و تاشو این امر بوده ام بسته تا با پروژکتور و دوربین و صفحه نمایش پشت پنجره تا زمانی که آنها کار کرده و کنترل آن را شبیه سازی پایین آمدن و فرود بر روی ماه.”

تصویری: مسافر فضایی: ماموریت آپولو در مهد موزه حمل و نقل هوایی
مرتبط با:
آپولو 13 در زمان واقعی وب سایت ارائه می دهد بینش جدید به ماموریت

Space.com بررسی تاریخچه پروازهای فضایی در مهد موزه حمل و نقل هوایی. (اعتبار تصویر: Space.com)

در حال حاضر در حالی که فضانوردان آپولو 13 را در این قطعه از تجهیزات آنها استفاده می شود هرگز آن را به زمین بر روی ماه و به جای آن کهنه داخل واقعی قمری به استفاده از آن به عنوان یک “قایق زندگی” در اطراف ماه.

داخل شبیه ساز, شما حتی می توانید ببینید لیتیم هیدروکسید کپسول های که فیلتر دی اکسید کربن از هوا در قمری. در طول این مشکل آپولو 13 ماموریت خدمه مجبور به گرفتن فوق العاده کپسول های خارج از فرمان ماژول — “کشتی مادر” باقی می ماند که در قمری مدار در حالی که قمری می رود به سطح و تغییر آنها را با نوار مجرای و کیسه های پلاستیکی به آنها متناسب قمری به طوری که آنها می تواند نگه داشتن تنفس هوا است.

آپولو 13 خدمه مجبور به دریافت خلاق در قمری به دلیل سه فضانوردان با استفاده از این هنر و صنعت ساخته شده بود که تنها دو فضانورد به عنوان یک “قایق زندگی.” پس از انفجار مخزن اکسیژن است که برای همیشه لطفا برای تغییر این دوره از ماموریت خدمه بسته به قدرت را در دستور ماژول و همه فشرده به قمری. اما با یک فرد فوق العاده تنفس هوا سطح دی اکسید کربن شروع به افزایش است. بنابراین از آنجا که فوق العاده کپسول های از فرمان ماژول مناسب نیست برای ایجاد یک عملکرد سیستم تصفیه هوا آنها تا به حال برای دریافت خلاق و تغییر آنها را به جا قمری.

در این موزه همچنین دارای تعدادی از قطعات دیگر آپولو تاریخ است. وجود یک چتر نجات است که سفر به ماه و برگشت با آپولو 17 و قمری 13 ساخته شده بود که برای آپولو 19 ماموریت اما هرگز آن را به ماه. آپولو 19 قرار بود برای راه اندازی به ماه در سال 1973 اما آن را هرگز پرواز ناسا پس از لغو برنامه آپولو. قمری 13 توسط یکی از تنها سه اصلی قمری ماژول هنوز در سیاره ما است.

حتی وجود دارد یک نمونهای از نورث روپ گرومن اتاق تمیز در این موزه که دارای قمری آزمون ماده 1 یا LTA1 اول قمری تا کنون ساخته شده است. “این هرگز بیرونی پوست بر روی آن قرار داده و یا به” کارکنان گفت:, و اضافه کرد که “این جایی است که آنها کار می کرد تمام تکنیک های خود را برای ساخت فضاپیما و زد همه فشار تست های, تست های الکتریکی. پس از آن اساسا واقعی قمری بدون پوست بر روی آن است که واقعا سرد است چرا که مردم می توانید ببینید داخل.”

اتاق تمیز علاوه بر این می پردازد ادای احترام به برخی از محققان و کارگران که کمک کرد به این فضاپیما به ثمر رسیدن برخی از آنها در حال حاضر داوطلب در موزه, آموزش های عمومی در مورد زمان کار در ناسا بر روی این فن آوری های تاریخی.

در حالی که شما نمی توانید بررسی کنید موزه های باور نکردنی مجموعه تاریخی spaceflight موارد در فرد در حال حاضر به دلیل سفر از محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش رمان coronavirus این موزه رایگان تور مجازی است که شما می توانید آنلاین در اینجا.

بنابراین عملا خودتان را به دوستان و خانواده خود را به موزه و کشف تاریخ بشر اکتشاف فضا.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im