کارشناسان نگران غلط COVID-19 بادی, نتایج آزمون

نتایج مثبت کاذب از COVID-19 تست آنتی بادی هستند و دلیلی برای نگرانی محققان استدلال می کنند.

به عنوان stay-at-home سفارشات آسانسور در سراسر کشور و زندگی عمومی شروع به بازگشت کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه با تأکید بر اهمیت تست برای COVID-19 برای جلوگیری از دوم—و به طور بالقوه بدتر موج از عفونت.

وجود دارد دو نوع از COVID-19 آزمون مهم برای کنترل این بیماری همه گیر. مولکولی تشخیصی آزمون اول توسعه در ژانویه شناسایی نقاط COVID-19-ایجاد ویروس بر روی سواب از مردم را در بینی یا گلو. این آزمایشات می تواند در شناسایی افراد مبتلا به عفونت فعال, حتی زمانی که آنها بدون علائم است.

گسترده و سریع تست تشخیصی می تواند به سرعت شناسایی افراد مبتلا به این ویروس که پس از آن می تواند جدا شده و هر کسی که در تماس با آنها می تواند قرنطینه و آزمایش به عنوان به خوبی. چنین نظارت و انزوا اقدامات می تواند به جلوگیری از چند مورد از قارچ به شیوع.

آنتی بادی یا سرولوژی تست شد در ماه آوریل در دسترس. آنها تشخیص آنتی بادی بدن تولید در پاسخ به این ویروس در یک نمونه خون. یک تست مثبت نشان می دهد که یک فرد آلوده شد در برخی از زمان در گذشته است.

در یک مقاله جدید در مجله Clinical Chemistry, نیل اندرسون استادیار پاتولوژی و ایمونولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و دستیار مدیر پزشکی بالینی میکروب شناسی آزمایشگاه در بیمارستان بارنز یهودی و کریستوفر فرانس وورس, استاد پاتولوژی و ایمونولوژی در دانشکده پزشکی با تاکید بر اهمیت استفاده مناسب از آنتی بادی آزمایش.

در اینجا آنها در مورد چگونگی این آزمون باید—و نباید—تواند مورد استفاده قرار گیرد:

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

اصلی مطالعه DOI: 10.1093/clinchem/hvaa107

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de