کارشناسان هشدار می دهند که هکرها می توانند با استفاده از زوم را بر روی کامپیوتر خود را

Zoombombing

زوم ویدئو کنفرانس نرم افزاری است که در طول همه گیر شده است به سرعت در حال رفتن برای تبدیل شدن به پلت فرم برای میزبانی جلسات کار, جشن تولد, D&D مبارزات و دیگر hangouts است نگران کننده, شل و ول, امنیت, پروتکل های.

هکرها توانسته اند به بهره برداری زوم و کنترل بیش از کاربران رایانه های شخصی و مکینتاش 9to5Mac گزارش. دیگران از آن استفاده کرده اند سرقت اطلاعات خصوصی با توجه به Ars Technica. مشکل این است که چنان گسترده است که عضو شورای نظارت مدت حتی شروع brute-forcing راه خود را به جلسات “Zoombomb” و دادن متعصب نظرات.

به اندازه کافی به اندازه کافی

زوم را امنیت سایبر است که عمیقا ناقص است که تعداد فزاینده ای از شرکت های SpaceX شامل رویترز گزارش — ممنوع کرده و آن را در دسترس نباشد.

“ما درک می کنیم که بسیاری از ما با استفاده از این ابزار برای کنفرانس ها و نشست حمایت” می خواند داخلی SpaceX یادداشت از مارس 28. “لطفا با استفاده از ایمیل و متن و یا تلفن به عنوان جایگزین استفاده از ارتباطات است.”

در فقط در مورد هر چیز دیگری ترجیح داده می شود از نظر امنیتی.

پنجره شکسته

به عنوان از مطبوعات زمان زوم نشده وصله چندین نقص است که کارشناسان امنیت سایبر و هکرها شده اند بهره برداری بیش از چند هفته گذشته.

“این کاملا یک نقطه ضعفی از زوم” متی Hickey, یک متخصص امنیت سایبر که مطلع زوم از بهره برداری هکرها با استفاده از به سرقت کاربران ویندوز اعتبار گفت: Ars Technica. “این بسیار جزیی اشکال. با بیشتر از ما کار از خانه در حال حاضر آن را حتی ساده تر برای بهره برداری از این اشکال.”

بیشتر بخوانید: حمله می تواند با استفاده از زوم به سرقت کاربران ویندوز اعتبار با هشدار [Ars Technica]

بیشتر در امنیت سایبر: یک ارشد کاخ سفید, امنیت, مدیر فقط ترک در نفرت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید