کارشناسان: Vaping می تواند Coronavirus عفونت شدید

دانشمندان می گویند آن را معقول و منطقی به فرض که سیگار کشیدن و یا vaping می تواند COVID-19 علائم شدید تر پس از آلوده با توجه به علمی آمریکا.

روشن با لینک مستقیم هنوز به بررسی توسط محققان — اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که سیگار کشیدن و یا vaping سرکوب عملکرد سیستم ایمنی بدن در ریه ها و باعث التهاب.

دانشمندان همچنین دریافتند که بیشتر شدید COVID-19 نفر در ارتباط با مزمن ریه شرایط — که به نوبه خود وابسته به افراد سیگاری و vapers به عنوان به خوبی. برخی از مطالعات اولیه در چین پیدا کرده اند ارتباط بین شدیدتر COVID-19 موارد و سابقه سیگار کشیدن, اما آن را خیلی زود به نتیجه گیری به عنوان بسیاری از آنها هنوز هم در انتظار بررسی دقیق.

“همه این چیزها را به من باور دارم که ما می رویم به موارد شدید—به خصوص [در] کسانی که [دراز مدت] افراد سیگاری و یا vapers” گفت: Melodi Pirzada, رئیس اطفال pulmonology در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان در لانگ آیلند به علمی آمریکا.

“وجود دارد بسیار هماهنگ سری از وقایع است که هنگامی که شما تبدیل شدن به آلوده به ویروس” دانشیار میکروب شناسی و ایمنی شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی ری ترشی گفته علمی آمریکا. “من فکر می کنم هنگامی که شما شروع به perturbing این دنباله ای از حوادث در هر کدام راه و یا جهت که زمانی که همه چیز می تواند به چپ چپ.”

دانشمندان دریافته اند مقدار زیادی از شواهد برای سیگار کشیدن یک عامل خطر برای ابتلا به آنفلوانزا است. لینک به vaping اما قطعا کمتر روشن بر این موضوع است. موش مطالعات نشان داده اند ارتباط بین سیگار آئروسل کاهش شانس زنده ماندن آنفلوانزا یک مشترک آنفلوانزا ویروس.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im