کارشناسان: ما نیاز به 20 میلیون آزمون در روز بازگشایی با خیال راحت

متقابل انضباطی تیم از کارشناسان استدلال می کنند در یک گزارش جدید که ایالات متحده نیاز “20 میلیون آزمون در روز تا اواسط تابستان به طور کامل دوباره بسیج اقتصاد” و “کمک به اطمینان از امن اجتماعی باز” در میان همه گیر.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که بسیار بزرگتر از اکثر مردم متوجه” می خواند این گزارش خلاصه اجرایی. “ما نیاز به انبوه scale-up, تست, تماس, ردیابی, جداسازی و قرنطینه — همراه با ارائه منابع برای ایجاد این امکان برای همه افراد است.”

“گسترده و دسترسی سریع به تست های حیاتی برای بیماری مانیتورینگ سریع بهداشت عمومی پاسخ و کنترل بیماری” خوانده شده گزارش و مونتاژ توسط دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق.

20 میلیون آزمون در روز بسیار بلند کار. با توجه به COVID پیگیری پروژه تنها به طور متوسط 146,000 مردم هر روز آزمایش شده اند در ایالات متحده در ماه آوریل است.

اما اجرای چنین برنامه ای می خواهم که مزایای فوق العاده ای. هدف این است که برای “جلوگیری از چرخه باز کردن و بستن” با درک بهتر است که تحت تاثیر چه بخش هایی از اقتصاد را می توان باز کرد تا دوباره و از آن جایی که این ویروس نیاز به مهار شود.

این گزارش همچنین نشان می دهد راه اندازی یک “بیماری همه گیر تست مدیره” است که می تواند هماهنگ انگیزه برای بخش خصوصی به آمده تا با راه حل. راه اندازی چنین مدیره خواهد آمد, با ملاحظه, قیمت — هر چند این امر می تواند به مراتب بیشتر از هزینه های طولانی مدت نگه داشتن اقتصاد کاملا تعطیل.

در علاوه بر این به گسترده تست و انزوای اجتماعی یک بخش کلیدی از پیشنهاد نقشه راه است تماس, ردیابی — پیگیری از کسانی که در معرض خطر آلوده شدن از طریق فن آوری به معنی.

اپل و گوگل راه اندازی شد ابتکار عمل خود را در اوایل این ماه پیشنهاد یک برنامه است که می تواند به شما بگویم اگر شما به تازگی در معرض شده کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>