کارشناسان: صفحه نمایش تمام بزرگسالان برای هپاتیت C

یک گزارش جدید توصیه می کند که پزشکان صفحه نمایش تمام بزرگسالان 18 تا 79 برای ویروس هپاتیت C (HCV).

وظیفه نیروی ملی سلامت کارشناسان اشاره می کند که عفونت ویروسی است که در حال حاضر در ارتباط با مرگ و میر بیشتر در ایالات متحده از بالا 60 گزارش بیماری های عفونی همراه است.

بسیاری از مردم بی اطلاع هستند و آنها در حال حمل عفونت ویروسی.

“افراد مبتلا به هپاتیت C همیشه نمی کنم و نمی دانم آنها به آن می گوید:” داگلاس K. اونز استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد و مدیر استنفورد سیاست های بهداشتی.

“غربالگری کلیدی برای پیدا کردن این عفونت اولیه زمانی که آن را آسان تر برای درمان و درمان, کمک به کاهش بیماری و مرگ و میر می گوید:” اون صندلی از ما خدمات پیشگیرانه نیروی کار است که آمد تا با توصیه های جدید.

2 آزمایش خون

غربالگری شامل آزمایش یک نمونه خون برای دیدن اینکه آیا آن را حاوی آنتی بادی (مبارزه با بیماری پروتئین ها) است که واکنش نشان می دهند به طور خاص به ویروس هپاتیت C است. پس از اولیه آزمون, بیماران دریافت یک دوم برای تعیین سطح ویروس در خون است.

استفاده می شود که با هم این دو آزمون را با دقت تشخیص اینکه آیا یک فرد دارای عفونت هپاتيت C وظیفه زور می گوید.

حدود 4.1 میلیون نفر در ایالات متحده حمل آنتی بادی HCV و در حدود 2.4 میلیون نفر زندگی می کنند با این ویروس با توجه به نیروی کار.

این عفونت HCV مزمن می شود و در 75% تا 85% از موارد و برخی از کسانی که مردم دچار علائمی مانند خستگی مزمن و افسردگی و بیماری های کبدی است که می تواند طیف وسیعی از سیروز تا سرطان کبد.

مواد مخدر اپیدمی لینک به هپاتیت C

حدود یک سوم از مردم در سنین 18 تا 30 که تزریق مواد مخدر مبتلا به این ویروس هستند; از 70% به 90% از تزریق مواد مخدر آلوده می شوند.

به مواد مخدر بیماری همه گیر در حال حاضر نقش مهمی در شیوع HCV اونز می گوید. وجود دارد بیش از سه برابر تعداد حاد HCV موارد از بیش از یک دهه پیش به خصوص در میان جوان, سفید, تزریق مواد مخدر است که زندگی در مناطق روستایی است. این ویروس از طریق آلوده به خون است و همچنین آمار زنان در سن 15 تا 44 سخت, محققان می گویند.

“این مواد مخدر اپیدمی اضافه کرده است سوخت به HCV آتش قابل ملاحظه ای افزایش انتقال” اونز می گوید. “HCV در حال حاضر یک مشکل بهداشت عمومی تاثیر بسیار گسترده تر سن طیف وسیعی از مردم نسبت به قبل از.

“خوشبختانه ما از این ابزار برای شناسایی افراد و درمان است که در حال حاضر موفق در اکثریت قریب به اتفاق بیماران پس از غربالگری می تواند به جلوگیری از عوارض و مرگ و مير از HCV.”

ما خدمات پیشگیرانه نیروی کار مستقل پنل از کارشناسان ملی در پیشگیری و پزشکی مبتنی بر شواهد. آن را تا به حال توصیه می شود افرادی که در معرض خطر دریافت یک تست برای هپاتیت C و همچنین به عنوان “جمعیتی” متولد 1945 و در سال 1965. آن را گسترش داده و توصیه های خود را برای غربالگری برای تمام سن 18 تا 79 و جوان و یا در بیماران مسن تر اگر آنها در معرض خطر ابتلا به HCV.

هپاتيت C در درجه اول گسترش می یابد هنگامی که خون از یک فرد آلوده وارد بدن کسی آلوده نیست. در حال حاضر هیچ واکسنی وجود دارد, اما وجود دارد موثر دهانی مستقیم-اقدام ضد ویروسی (DAA) داروها است که می تواند پاک کردن ویروس از بدن به خصوص اگر زود.

“هپاتیت C تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور” می گوید: Michael J. Barry, یک عضو نیروی کار. “ما توصیه می کنیم غربالگری همه بزرگسالان بدون در نظر گرفتن خطر از آنجا که شواهد جدید نشان می دهد که بیشتر مردم می توانند از این خدمات بهره مند از حتی قبل از.”

نهایی توصیه بیانیه و شواهد مربوط خلاصه به نظر می رسد در مجله انجمن پزشکی آمریکا و نیروی کار وب سایت است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de