کارشناسان می گویند قرار دادن چندین نفر در یک ونتیلاتور نا امن است

در مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر و بیمارستان مواجه هستند وخیم یک کمبود.

در ایتالیا پزشکان در حال حاضر به نوبه خود بیماران را چرا که آنها به اندازه کافی ندارند هواکش برای درمان آنها و همان می تواند به زودی اتفاق می افتد در آمریکا اگر بیمارستان در حال غرق coronavirus بیماران.

برای جبران کمبود برخی از مدبر پزشکان پیشنهاد تقسیم پنکه ضعیف-درک معنی اتصال و تقسیم جدید شیلنگ به طوری که یکی از دستگاه تنفس مصنوعی می تواند از لحاظ تئوری درمان چهار نفر. اما در حال حاضر جامعه آمریکا از بیهوشی است وخیم هشدار: این غیر ممکن است با خیال راحت به تقسیم یک ونتیلاتور و انجام این کار را تمام چهار COVID-19 بيمار در خطر است.

هشدار که صادر شد پنج شنبه به طور مشترک با پنج سایر انجمنهای پزشکی مانند جامعه از مراقبتهای پزشکی و انجمن آمریکایی برای تنفسی مراقبت به طور خاص هشدار داد که این غیر ممکن است با خیال راحت به تقسیم یک ونتیلاتور و هنوز هم ارائه مراقبت با کیفیت به هر یک از بیماران با استفاده از آن.

“فیزیولوژی بیماران با COVID‐19‐بروز سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) پیچیده است” هشدار می خواند.

“تلاش برای تهویه متعدد بیماران با COVID‐19” آن را ادامه “می تواند منجر به نتایج ضعیف و نرخ مرگ و میر بالا برای همه بیماران cohorted.”

به جای تلاش برای intubate به عنوان بسیاری از بیماران ممکن انجمنهای پزشکی استدلال می کنند که پزشکان را فوق العاده دشوار انتخاب اولویت بندی بیماران بر اساس که به احتمال زیاد به جلو و از طریق.

“مطابق با بسیار دشوار است اما نه غیر معمول تریاژ تصمیمات اغلب در پزشکی بحران” هشدار آمده: “بهتر است به منظور ونتیلاتور به بیمار به احتمال زیاد به نفع تر از شکست برای جلوگیری از و یا حتی باعث مرگ چند بيمار.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>