کارشناسان می گویند چین Hid نرم افزارهای جاسوسی در مالیات اجباری نرم افزار

اجباری Backdoor

هر شرکت انجام کسب و کار در چین است که نیاز به فایل برای مالیات با استفاده از نرم افزار به نام طلایی مالیاتی صورتحساب. و در حال حاضر محققان امنیتی یک ایده است چرا که دولت چین آن را دوست دارد بسیار: آنها می گویند این سرند با نرم افزارهای جاسوسی.

نصب طلایی مالیاتی صورتحساب کامپیوتر با نرم افزارهای جاسوسی به نام GoldenHelper, Ars Technica گزارش که در اصل کمک های مالی backdoor دسترسی به سیستم. برای اولین بار نشان داد امنیت سایبر شرکت Trustwave های پیچیده نرم افزارهای مخرب مبارزات انتخاباتی نشان می دهد troublingly-گسترده در سطح دیجیتال نفوذ.

دو

Trustwave نشان طلایی مالیات نرم افزارهای جاسوسی فقط سه هفته پس از کشف یک شبیه نرم افزارهای مخرب کمپین GoldenSpy که همچنین مخفی در طلایی مالیات Ars گزارش. دو برنامه در حال عملکرد مشابه و دزدکی حرکت کردن در پشت کامپیوتر سیستم های امنیتی با استفاده از همان مکانیزم.

GoldenSpy به نظر می رسید به ناپدید می شوند پس از آن خواست. اما روشن نیست که آیا نرم افزارهای جاسوسی جدید بود به جای آن و یا اگر آن را در حال حاضر وجود داشته و در کنار GoldenSpy.

قطعه گم شده

Trustwave را بررسی هنوز ادامه دارد: Ars گزارش می دهد که شرکت پژوهشگران هنوز برای پیدا کردن GoldenHelper واقعی حمل بار که آنها می گویند که به نام “taxver.exe.”

به طوری که بدان معنی است که آن را به طور کامل روشن نیست چه اطلاعاتی می توانید آن را از یک سیستم — تنها این یک مشکل بزرگ است که در خارج وجود دارد.

ادامه مطلب: نرم افزارهای مخرب stashed در چین موظف نرم افزار گسترده تر از تصور [Ars Technica]

بیشتر در نرم: مقامات آمریکا: هکرهای چینی در حال هدف قرار دادن تحقیقات واکسن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de