کارشناسان می گویند زایمان در طول همه گیر می تواند آسیب زا

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت الشعاع بیمارستان ها و بهداشت کارگران در انتظار و مادران جدید در سراسر جهان روبرو هستند و تعدادی از چالش های غیر منتظره.

بسیاری از کسانی که رفته اند به کار پس از همه گیر در زمان نگه دارید تا به حال به به تولد مراتب کمتر حمایت از آنها پیش بینی CNET گزارش. ماماها و doulas گاهی اوقات برش معادله به دلیل انتقال بیماری ترسپزشکان overworked و دغدغه و محدودیت های جدید بر روی بازدید کنندگان به این معنی است که بسیاری از آنها با توجه به تولد با هیچ عزیزان در اطراف به جز شاید شریک زندگی خود را — هر گونه دیگر اعضای خانواده تلاش برای حضور خواهد بود گیر کرده در طرف دیگر از یک درب قفل شده.

“تاثیر این محدودیت در کار است که رفتن به بسیار آسیب زا برای بسیاری از زنان” ماماها استرالیا سخنگوی ماری هیت گفته CNET.

پس از آن بسیاری از سیستم پشتیبانی و جامعه ساخته شده در اطراف کمک به پدر و مادر جدید از بین رفته است زیرا مردم به ماندن در خانه و اعضای خانواده در حال قطع و پزشکان اغلب نمی باید منابع و یا زمان برای کمک به.

پدربزرگ و مادربزرگ و حتی قرار است به آغوش جدید خود را نوه.

“من گاهی اوقات احساس می کنم مثل چیزی دزدیده شده است از ما” جوآن یک زن که به هنگام تولد به دختر او دو هفته پیش گفته CNET. “عادی تجربه فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد. من نمی قادر خواهد بود برای رفتن و دیدار با دیگر مادران جدید برای, قهوه, من نمی تواند کودک را برای دیدار با دوستان و خانواده مانند شما قرار است به انجام است.”

چالش های همه گیر را ترک کرده اند جوآن شوهرش اندرو و دیگر پدر و مادر جدید صحبت کرد که به CNETاحساس کمی از دست داد.

“این عجیب و غریب است. وجود دارد به شدت بدون بازدید کنندگان مجاز در بیمارستان” Jason جدید پدر گفت: CNET. “شرکای تنها. آنها را متوقف کرده ایم انجام تمام کلاس های معمول خود را برای کمک به پدر و مادر جدید یاد بگیرند که چگونه به زندگی با یک کودک.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>