کارشناسان: احتمالا افراد نیست در واقع ابتلا به COVID دوباره

کره جنوبی و بیماری های عفونی کارشناسان ادعا می کنند که گزارش های شهروندان در حال reinfected توسط coronavirus شد و به احتمال زیاد بر اساس ناقص آزمون نیویورک تایمز گزارش.

اوه Myoung-همین سر از کره جنوبی و مرکزی بالینی کمیته گفت: در یک کنفرانس خبری که امروز وجود دارد یک “امکان” است که آزمون این ادعا مردم رو reinfected برای بار دوم بودند بر اساس بد نتایج آزمون.

آزمون کره جنوبی استفاده می کند به تعیین که مثبت نیست قادر به تشخیص تفاوت بین ویروس باقی می ماند و ذرات عفونی با توجه به Myoung-همین. او همچنین اشاره کرد: در آزمایش های اولیه با حیوانات نشان داد که COVID-19 مصونیت خواهد آخرین برای یک سال پس از عفونت است.

این خبر پس از مقامات کره جنوبی نشان داد که بیش از 116 نفر تست مثبت برای COVID-19 بعد از اینکه قبلا پاک در اواسط ماه آوریل است. از این هفته این تعداد افزایش یافته است به 277 با توجه به بار.

مطالعات انجام شده در چین نیز ادعا کرد که تعدادی از بیماران شده است reinfected. سازمان بهداشت جهانی باقی مانده است محتاط در مورد ادعا در مورد پست-عفونت ایمنی حداقل تا حدی در واکنش به این مطالعات.

مطالعات دیگر به نظر می رسد برای تایید یافته های چنین ممکن است بر اساس داده های بد.

“بسیاری از آزمون ها که آمد پشت در چین است که شما در مورد که در آن به نظر می رسد مانند مردم reinfected کسانی که نگاه بسیار به احتمال زیاد به نتیجه تست خطا” نیتا Bharti یک زیست شناس در مرکز بیماری های عفونی و پویایی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا گفت: تپه.

“اگر شما در حال آزمایش بسیاری از مردم مانند آنها در چین, شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن بسیاری از مثبت کاذب و بسیاری از منفی کاذب,” او اضافه شده است.

پس چه معنی ممکن است واکسن? چه چیزی باعث می شود که جستجو برای یک واکسن به چالش کشیدن این واقعیت است که coronavirus می تواند جهش نسبتا سریع است که می تواند در نهایت به مردم ایمنی تنها برای یک دوره کوتاه از زمان پس از آلوده شدن.

اما نیز وجود دارد برخی از خبر خوب. نشانه های اولیه به سمت coronavirus تنها جهش در کوچکتر ناچیز راه.

“ویروس نیست تغییر در یک راه اساسی است که باید آن را immunologically مختلف از یک سال از هم اکنون” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و پیشگیری در دانشگاه مینه سوتا گفت: تپه. “ما امیدواریم این است که بیشتر شبیه به یک واکسن سرخک.”

ادامه مطلب: آخرین: سوئیس برای باز کردن مغازه ها و مدارس در مارس 11 [نیویورک تایمز]

بیشتر در مورد این ویروس: این COVID-19 واکسن می تواند آماده سپتامبر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net