کارشناسان: تب-تشخیص دوربین واقعا نمی خواهد متوقف کردن شیوع

افزایش نظارت

به منظور nip شیوع کروناویروس در جوانه تعدادی از شرکت ها و بیمارستان ها را شروع کرده اند به استفاده از درجه حرارت-ضبط دوربین های امنیتی برای تشخیص تب.

در حالی که آمازون دارای تبلیغ دوربین به عنوان یک فن آوری اندازه گیری ایمنی برای آن انبارها پزشکان و کارشناسان بیماری های عفونی گفت: سیمی است که این دوربین حتی زمانی که همراه با علامت پرسشنامه بسیار بعید است که برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19. در واقع آنها می تواند تا 50 درصد از افراد آلوده به کشف نشده.

خدمات لب

در طول سارس ابولا و آنفولانزای خوکی شیوع پزشکان تصویب اقدامات مشابه: متوسط پست های بازرسی و دیگر نمایش برای علائم عادی شد. اما سیمی گزارش آنها کار نمی کند.

“مردم احساس می کنند بهتر است اگر آنها را مشاهده کنید این اتفاق می افتد اما این یک احساس امنیت کاذب” Hildegarde Schell-Chaple یک پرستاری استاد مسئول غربالگری افرادی که وارد دانشگاه سان فرانسیسکو بیمارستان گفت: سیمی. “این چیزی است که ما باید انجام شود.”

تلاش بیهوده

از راه دور سنج می توانید با دقت اندازه گیری دماهای اما بهترین کار زیر را با دقت کنترل تنظیمات نیست در حالی که حلق آویز از سقف انبار.

به جای اختصاص منابع به رویکردی بعید است به کار کارشناسان گفت سیمی که شرکت ها و بیمارستان ها خواهد بود بهتر است برای انجام کار دیگری مانند تامین تجهیزات حفاظتی برای کارگران و یا تلاش برای ردیابی که در تماس با بیماران آلوده.

ادامه مطلب: دوربین های مادون قرمز می تواند نقطه یک تب, اما ممکن است آهسته Covid-19 [سیمی]

بیشتر در دوربین های حرارتی: آمازون اقدام به خرید دوربین های حرارتی برای اسکن کارگران برای تب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>