کارشناسان: COVID-19 گونه بیشتر آمریکا و چین روابط

ایالات متحده-چین در ارتباط بود و مشکل قبل از COVID-19 pandemic, اما شیوع خط و نشان دهنده مشکلات بین دو کشور در سال, کارشناسان می گویند.

“اگر ایالات متحده-چین رابطه بیمار را تا به بسیاری از بیماریهای موجود است که COVID-19 فقط رفتن به تشدید” گفت: Amy گدسدن دانشیار معاون شهردار برای طرح جهانی در دانشگاه پنسیلوانیا و مدیر اجرایی پن چین طرح در طول یک رویداد مجازی در جهان پری خانه.

این رویداد وزن در چگونه همه گیر آلوده ممکن است روابط بین دو کشور قدرتمند ترین بر روی زمین است.

Gasden و همکاران موافق هر دو کشور bungled پاسخ های اولیه به وقوع و در حال حاضر در تلاش به نقطه انگشتان دست در هر یک از دیگر.

“آنچه ما دیده ایم این است که هر طرف تلاش می کند به ادعا می کنند که این بیماری همه گیر است آشکار از طرف دیگر نقاط ضعف و چه چیزی اشتباه است با سیستم خود را راه خود را از حاکم و در حال اجرا در جامعه می گوید:” اوری گلدشتاین استاد سیاست جهانی و روابط بین الملل در گروه علوم سیاسی و افتتاحیه مدیر مرکز پن برای مطالعه معاصر چین است.

در همان زمان هر کشور در تلاش است “و تاکید بر چگونه راه آنها پاسخ دهنده تمام نقاط قوت خود را, سیاسی, سیستم,” او می گوید.

ایالات متحده-روابط چین و رقابت

در هر دو کشور چین و ایالات متحده دولت آهسته بود برای پاسخ به بحران اساسا همان دلیل یعنی ترس که راستگو بودن در مورد دامنه این بیماری همه گیر خواهد تضعیف ایمان در رهبری گدسدن می گوید.

“که به نظر می رسد بسیار متفاوت استبدادی در چین از آن را در حزب دموکرات ایالات متحده, اما اساسا همان نگرانی راند تصمیم گیری در اوایل در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

رقابت بین آمریکا و چین رشد کرده بود از آنجایی که دولت اوباما و روند به سمت جدا شد و در حال حاضر در جریان قبل از همه گیر اما شیوع تشدید, که, کارشناسان می گویند.

“ما می بینیم که به خصوص در ایالات متحده با تماس به کاهش آمریکا وابستگی به چین برای داروسازی و نگرانی که ما به نظر می رسد باید به تکیه بر چین برای ماسک و هواکش و لباس” گلدشتاین می گوید.

“به جای گفتن ما باید برای تبدیل شدن به خود متکی آنچه که ما نیاز به انجام است که تنوع فراتر از چین اما حفظ رابطه سالم کار با چین هستند زیرا تولید برخی از این محصولات که با کیفیت بالا و نسبتا کم قیمت.”

ژاک deLisle, استاد حقوق, استاد علوم سیاسی و مدیر مرکز مطالعات معاصر چین خواستار همه گیر “تقریبا طوفان کامل” برای ما به فشار تندرو موضع.

“در ایالات متحده در کنار آن بازی های برگزار شده برای هر قطعه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منفی در چین,” او می گوید. “شما به nativist شما را وادار به تعطیل, سفر, شما می توانید به تماس با آن ‘ووهان ویروس’ و شما می توانید به ضرب و شتم در, که به عنوان یک سازمان ملل متحد-محور نهاد و آن را بیش از حد نزدیک به چین است.”

آیا شیوع ویروسی است تضعیف و یا تقویت چین باقی مانده است دیده شود اما در حال رقابت استدلال حمایت از هر دو ارزیابی گدسدن می گوید. به عنوان ما عقب نشینی از یک رهبر جهانی در صحنه جهانی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن آن ایجاد یک خلاء است که چین می تواند پر او می گوید:.

برای گلدشتاین یکی از خسته کننده ترین چالش شده است تعرفه ها به محل قرار زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“این واقعا نوع از ذهن ترا درهم میشکنند است که یکی از اولین چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام نمی شد می گویند” ما به طور موقت تعلیق تعرفه های مربوطه کالا است که می تواند PPE به آمریکایی ها که نیاز به این پزشکی کارگران در خط اول جبهه در شهرهای آمریکا و در سراسر ایالات متحده است.’ بود که در ذهن من یک اشتباه بزرگ” او می گوید.

همکاری?

این ایده که هر گونه همکاری در علم و فناوری بین دو کشور است و تهدید امنیت ملی شده است یکی از بزرگترین مسائل پیش روی ایالات متحده و چین رابطه گدسدن می گوید.

تجربه همه گیر است تأکید بر اهمیت همکاری های علمی و تشویق باید هر دو کشور به درک که جدا از جامعه علمی غیر عاقلانه است.

با وجود تنش های جاری امکان وجود دارد که شیوع بیماری می تواند منجر به همکاری بیشتر بین آمریکا و چین, محققان می گویند.

“امیدوارم تجربه نزدیک به مرگ منجر جدی به تلاش برای جلوگیری از یک بعدی” deLisle می گوید و اضافه کرد که امیدوار است دو کشور می تواند همکاری “نه فقط بر روی یک واکسن اما چگونه به مقابله با آینده بیماری های همه گیر. که همچنین ممکن است شامل “فکر کردن در مورد تغییر آب و هوا است که حرکت آهسته COVID.”

هر دو کشور نیاز به مدیریت بهتر این رقابت گلدشتاین می گوید. “شاید همه گیر کمک خواهد کرد که تشویق.”

منبع: پن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>