کارشناسان: چین در کشیدن جلو در مسابقه برای شناسایی موجودات فرازمینی

اولین تماس

با چین پنج-صد متر دیافراگم کروی رادیو تلسکوپ (سریع) در محل ستاره شناسان می گویند این کشور موقعیت خود را به عنوان رهبر جدید در جستجو برای حیات فرازمینی.

به طور سنتی, تحقیقات SETI بوده است تا حد زیادی غربی پیگیری دانشمندان گفته Space.com. اما سریع دلار که روند — اگر وجود دارد هر گونه تماس برای اولین بار بود که با تمدن بیگانه محققان گمان می برند که سریع خواهد بود که ابزار است که آن را ندارد.

تغییر چشم انداز

برخی مانند علمی نویسنده مایکل ميشود آن را تعجب آور نیست که در چین ظهور کرد و به عنوان رهبر جستجو برای حیات فرازمینی با توجه به تمرکز منحصر به فرد آن دولت می تواند به قرض دادن به پروژه های مانند سریع.

“اکثر رشته های علمی شده بود توسط آمریکایی ها و دیگر غربی ها پس از پایان جنگ جهانی دوم است. چین در حال حاضر با ابتلا به, و در برخی از مناطق بیش از غرب دستاوردهای” گفته ميشود Space.com. “در حال حاضر چین دارای منابع برای تبدیل شدن به جهان پیشرو کشور در زمینه های مختلف علمی پژوهشی و توسعه فناوری.”

سه پا مسابقه

در حالی که چین در حال ظهور رهبری تغییرات پویا بین المللی شکار بیگانگان کارشناسان در این زمینه دیدن آن به عنوان یک فرصت برای همکاری از یک ماده از غرور ملی.

“هر کسی که به امید ازنو از 1960s ‘مسابقه فضایی بین اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده در امروز بین المللی SETI صحنه در حال رفتن به نا امید” داگلاس Vakoch رئیس فرازمینی گروه تحقیقاتی METI بین المللی گفت: Space.com. “در SETI بین المللی همکاری های برنده بیش از رقابت.”

ادامه مطلب: آماده SETI بروید: وجود دارد یک مسابقه به تماس E. T.? [Space.com]

بیشتر در SETI: SETI دانشمند: هیچ کس بیگانه شکار به طور جدی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de