کارشناسان: مغرضانه اخبار باعث می شود رای دهندگان آمریکایی’ کار سخت تر از همیشه

همیلتون: عینیت یک محصول تجاری که تنها تکامل یافته در اواخر 1800s با هزینه های بالا از چاپخانه ها. روزنامه های منتقل شده از حزبی به حزبی به منظور جذب مخاطبان بزرگتر از هر دو طرف و به فروش این توجه خوانندگان به تبلیغ.

سریع به جلو به امروز جهان از صدها کانال های کابل و میلیون ها وب سایت. هر فرد بهتر است قادر به پیدا کردن یک خروجی است که نشان دهنده جهان بینی خود را که همچنین می توانید خود را تقویت دیدگاه های سیاسی و انتخاباتی خود را تحت تاثیر قرار انتخاب کند.

انتقادات از رسانه ها نیز می تواند سیاسی سود سهام. از لحاظ تاریخی, حملات توسط سیاستمداران در اعتبار رسانه ها شده اند بخشی از آگاهانه استراتژی برای تضعیف پاسخگویی عملکرد خبرنگاران. برای مثال حمله به رسانه ها به عنوان مغرضانه در دوران ریاست جمهوری ریچارد نیکسون دولت به ویژه معاون رئیس جمهور Spiro Agnew مکرر بود و تلخ.

Krosnick: در سال های اخیر ما شاهد فروپاشی این تصور نیز که مربوط به حقایق می توان تشخیص, خبر, حرفه ای, ترک رای دهندگان مردد در مورد این که آیا این پیام در ارتباط برقرار کردن با کسانی که حرفه ای می توان اعتماد کرد.

رئیس جمهور تهمت است و نقش عمده ای در بالا بردن شک و تردید در مورد صحت اطلاعات منتقل شده توسط اخبار مهم سازمان است. رسانه های اجتماعی اجازه داده است افراد و سازمان های کوچک برای انتشار پیام (شاید دقیق شاید غلط) به طور مستقیم به رای دهندگان بی واسطه عمده اخبار سازمان. و روسیه متهم شده است که از انتشار اطلاعات نادرست از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی.

همه این به این معنی است که رای دهندگان مجبور به شناسایی منابع خبری آنها اعتماد. و از آنجا که منابع خبری مختلف در حال انتشار پیام های مختلف در مورد همان مسائل رای دهندگان در حال حاضر تا پایان با بیشتر نامتجانس نمایش واقعیت از مورد دهه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im