کارشناسان: یک ماسک خود را کاهش coronavirus خطر 65%

اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک شما جلوگیری از گسترش COVID-19 اما آنها همچنین محافظت از شما را از گرفتن آن دو کارشناسان توضیح در یک فیلم جدید در بحث از coronavirus انتقال است.

طیف وسیعی از تحقیقات جدید در پوشش صورت را نشان می دهد که خطر عفونت را به پوشنده لباس را کاهش می دهد با 65% می گوید: دین بلومبرگ رئیس اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا دیویس بیمارستان کودکان.

“افرادی که می گویند” من باور نمی ماسک کار’ نادیده گرفتن شواهد علمی. این یک سیستم باور است. آن را مانند گفت: “من باور نمی کنم در گرانش است.’

“در مورد این مسئله از ماسک من می خواهم به راه اندازی مجدد—از آنجا که ما چیزهای زیادی یاد گرفته ام” بلومبرگ می گوید. “ما یاد گرفته ایم بیشتر با توجه به تحقیقات و اضافی شواهد علمی. آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که ماسک کار می کنند و بسیار مهم است.”

بلومبرگ و ویلیام Ristenpart استاد مهندسی شیمی به نظر می رسد در سال های اخیر livestream اختصاص داده شده به توضیح چگونگی coronavirus و چگونه برای جلوگیری از انتقال.

در نظرات خود و پاسخ به پرسش های بینندگان بلومبرگ و Ristenpart بارها و بارها ساخته شده است که تحقیقات همچنان به حمایت از اساسی ترین روش ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19: پوشیدن ماسک حفظ فاصله اجتماعی و حفظ تعاملات اجتماعی در خارج از منزل در هر زمان ممکن است.

چگونه ماسک کار برای جلوگیری از COVID-19 را گسترش

وجود دارد دو روش اصلی coronavirus انتقال بلومبرگ و Ristenpart توضیح دهد.

این اولین بار است که از طریق قطرات حامل اخراج که حدود یک سوم اندازه یک تار موی انسان است اما هنوز هم به اندازه کافی بزرگ است که ما می توانید آنها را ببینید. ماسک ایجاد یک مانع مؤثر در برابر قطرات است.

“هر کس باید پوشیدن یک ماسک” بلومبرگ می گوید. “افرادی که می گویند” من باور نمی ماسک کار’ نادیده گرفتن شواهد علمی. این یک سیستم باور است. آن را مانند گفت: “من باور نمی کنم در گرانش است.’

“شما به عنوان یک غیر مسئولانه عضو جامعه اگر شما با پوشیدن ماسک. آن را مانند دو فرو بردن در guacamole. شما خوب بودن به دیگران است.”

“افرادی که نمی پوشیدن ماسک در افزایش خطر انتقال برای همه نه فقط مردم آنها را در تماس با آمد. این همه مردم آن مردم را از تماس با. شما به عنوان یک غیر مسئولانه عضو جامعه اگر شما با پوشیدن ماسک. آن را مانند دو فرو بردن در guacamole. شما خوب بودن به دیگران است.”

دوم عمده coronavirus روش انتقال است که از طریق ذرات آئروسل ما اخراج هنگامی که ما صحبت کنید. کسانی که در مورد 1/100th به اندازه یک تار موی انسان هستند و بیشتر دشوار است برای دفاع در برابر. اجتماعی فاصله و اقامت در خارج از منزل وجود دارد که در آن بیشتر جریان هوا هستند مفید بلومبرگ و Ristenpart می گویند.

“مطالعات انجام شده در شرایط آزمایشگاهی در حال حاضر نشان می دهد که ویروس زنده در صورت آئروسل با نیمه عمر در مقیاس ساعت. آن همچنان ادامه دارد در هوا” Ristenpart می گوید. “همین دلیل است که شما می خواهید به خارج از منزل برای هر موقعیت های اجتماعی در صورتی امکان پذیر است. خوب جریان هوا پراکنده ویروس. اگر شما در داخل خانه فکر می کنم در مورد باز کردن ویندوز. شما می خواهید به عنوان مقدار هوای تازه به عنوان امکان پذیر است.”

این است که چرا او می گوید: مکان هایی مانند میله های زندان هستند به خصوص خطرناک برای ذرات معلق در هوا در بالای احتمال حداقل فاصله. “بلندتر صحبت شما بیشتر expiatory ذرات معلق در هوا شما را از” او می گوید.

دیگر coronavirus انتقال اشاره گر

پلکسی گلاس و cubicles به عنوان حفاظت? این ست سپر در فروشگاه ها و رستوران ها تنها تا حدودی کمک کند. همان درست است برای دفتر cubicles. اما پس از یک زمان طولانی انتقال ممکن است از ذرات معلق در هوا اگر جریان هوا خوب نیست بلومبرگ و Ristenpart می گویند.

“راه را به فکر کردن در مورد است که به فکر می کنم در مورد بوی” Ristenpart می گوید. “اگر شخص در طرف دیگر از یک اطاقک یا پلکسی گلاس با پوشیدن عطر, سرانجام, شما بوی آن. آئروسل ذرات به اندازه کافی کوچک برای سفر هوایی بسیار شبیه عطری. به همین دلیل جریان هوا بسیار مهم است همراه با سایر اقدامات مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.”

“ما نمی دانیم اجتماعی فاصله باعث کاهش خطر انتقال این ویروس در 90 درصد و با پوشیدن ماسک باعث کاهش خطر 65٪.

زمان قرار گرفتن در معرض مسائل: “اگر شما در حال رفتن گذشته کسی که به سرعت در یک فروشگاه مواد غذایی” بلومبرگ می گوید: “خطر آلوده شدن بسیار کم است. این واقعا طولانی و صحبت کردن است که آن را ندارد.”

Ristenpart می افزاید: “این واقعا مهم است که بدانید که فقط به خاطر اینکه شما در حال ایستاده 6 فوت یا 7 فوت دور اگر شما یک مدت طولانی مکالمه وجود دارد هنوز هم یک خطر است. این ذرات معلق در هوا انجام می شود همراه بر ضعف جریان هوا.”

سطح تماس کمتر از یک تهدید: هیچ دقیق تحقیق در مورد شیوع انتقال از دست تماس بگیرید.

“به دلایل اخلاقی نمی توانند ما را آلوده یک دسته از مردم دست و سپس آنها را لمس چهره خود یا افراد دیگر چهره” Ristenpart می گوید. “اما پس گرد عفونت و پس از انتقال وقایع نشان می دهد سطوح یا دست مخاطبین نیست یک روش اولیه.”

که به ارمغان می آورد محققان به قطرات و ذرات آئروسل به عنوان روش اصلی انتقال است.

“ما می دانیم از دیگر coronaviruses است که این در درجه اول یک تنفسی منتقل می شود بیماری” بلومبرگ می گوید. “وجود دارد یک فرصت بسیار کمی از انتقال از طریق مواد غذایی یا پست الکترونیکی و یا چیزهایی مانند آن. اما شستن دست است که هنوز هم همیشه خوب است.”

کودکان و COVID-19: کودکان کمتر احتمال دارد—نصف—آلوده اگر آنها در معرض کمتر احتمال دارد به علامتی و کمتر احتمال دارد به یک مورد شدید اگر آنها مریض بلومبرگ می گوید.

“آنها به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد آلوده به دیگران” او می گوید. “این است که از انواع عفونت های دیگر مانند آنفولانزا زمانی که آنها حامل. این به نظر می رسد بسیار بیشتر از بزرگسالان بیماری است. اما کودکان هنوز هم می تواند بیمار و هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگران بنابراین مهم است که به عنوان hygienical با آنها را به عنوان خود را توسعه دهد.”

ماسک و اجتماعی فاصله کلید

هر دو دانشمندان می گویند شواهد تبدیل شده است و حتی قوی تر برای پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. برای مثال تحقیقات نشان می دهد که حدود 30 درصد از عفونت های ناشی از مردم که نمی دانند آنها COVID-19 زیرا آنها بدون علامت یا علائم خود را ظاهر نشده است.

“بنابراین ما نمی دانیم که ممکن است گسترش آن” بلومبرگ می گوید. “ما نمی دانیم اجتماعی فاصله باعث کاهش خطر انتقال این ویروس در 90 درصد و با پوشیدن ماسک باعث کاهش خطر 65٪.

“پوشیدن ماسک بر همه,” او می گوید. “اگر شما در مورد مراقبت از خانواده یا دوستان خود را و یا اگر شما در مورد مراقبت از جامعه خود پوشیدن یک ماسک.”

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de