کارشناس: ما نیاز به یک جهانی پاسخ هماهنگ به COVID-19

بدون هماهنگی درون و در سراسر کشور این رمان coronavirus را بی وقفه دوباره ظهور عواقب مخربی برای بهداشت عمومی و اقتصاد جهانی یک اقتصاددان هشدار می دهد.

درست مثل شما نمی توانید درمان هجوم موریانه توسط fumigating تنها یک اتاق در یک خانه, شما نمی توانید کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس با هدف قرار دادن مداخلات به یک منطقه خاص و یا کشور می گوید: Matthew جکسون, استاد اقتصاد در دانشگاه استنفورد علوم انسانی علوم و نویسنده از انسان شبکه: چگونه خود را از موقعیت اجتماعی خود را تعیین قدرت باورها و رفتارهای (PenguinRandomHouse, 2020).

به جای مدیریت بحران نیاز به یک برنامه جامع و هماهنگ پاسخ بین ایالات در ایالات متحده و در سراسر کشورها و قاره ها این مشکل ادامه خواهد داد به افزایش در هزینه بیشتر به اقتصاد جهانی و بهداشت عمومی.

در اینجا جکسون که بورس به بررسی بیماری سرایت و تولید شبکه و همچنین مالی سرایت—گسترش بحران اقتصادی در سراسر مناطق و ریسک سیستماتیک توضیح می دهد چگونه coronavirus همه گیر نشان می دهد که چگونه هر یک از این مناطق مرکزی و هم تنیده شده است. او همچنین توضیح می دهد که چگونه در عصر شبکه جهانی پرداختن به شیوع نیاز به فعال پاسخ است که در نظر این مجزا و وابسته به مناطق:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>