کارشناس: ارتش باید سریع عمل می کنند در COVID-19

این COVID-19 pandemic, ارائه, ایالات متحده رهبران نظامی با یک چالش جدید: چگونه به حفظ آمادگی در برابر هر دو داخلی و خارجی تهدیدات در حالی که مبارزه با یک نامرئی ویروس مرگبار است.

اگر چه دولت آمریکا و مقامات بهداشت بارها و بارها خواست عموم مردم به عمل اجتماعی فاصله در طول COVID-19 گیر اعضای نظامی ندارد و چنین لوکس به خصوص کسانی که در این زمینه و یا جدا شده با هم کشتی.

رهبری نظامی شروع به دیدن اثرات coronavirus به ویژه در نیروی دریایی سپاه و ارتش (از جمله گارد ملی) و باید سریع عمل می کنند برای تنظیم روال ها و پروتکل ها در سراسر جهان می گوید: مایکل والاس استاد و مدیر برنامه های اضطراری و مطالعات امنیتی در دانشگاه Tulane آب مدرسه حرفه ای پیشرفت است.

والاس نیز بازنشسته نیروی دریایی افسر اطلاعاتی سابق و ارشد تحلیلگر اطلاعاتی که مشغول به کار در ستاد مشترک ارتش هوش ریاست از 2013-2015.

“فرماندهان در حال مبارزه با راه خود را به نگه دارید پرسنل سالم, به طوری که آنها می توانید پاسخ برای امنیت ملی اضطراری است که می تواند بوجود می آیند.”

“شگفت انگیز ترین مثال ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت که در حال حاضر لنگر انداخت در گوام و quarantining اکثر خدمه آن. استراتژیک, اهداف, این بدان معنی است که فرمانده Indo-Pacific Command دهکدهای از دست داد کل یک ناو هواپیمابر و هوا بال برای پاسخ به تجاوز عمل می کند در اقیانوس آرام در منطقه است.”

ویروس مؤثر است زمینه هایی از قبیل آموزش (بوت کمپ/آموزش های پایه و آموزش خلبان) و هوش تولید (مواد طبقه بندی شده می توانید به صفحه اصلی).

“فرماندهان در حال مبارزه با راه خود را به نگه دارید پرسنل سالم, به طوری که آنها می توانید پاسخ برای امنیت ملی اضطراری است که می تواند بوجود می آیند” والاس می گوید.

در حالی که بالا مقامات نظامی کار برای محافظت از زنان و مردان ما در نیروهای مسلح, نیروی دریایی اعزام دو بیمارستان کشتی به ارائه پشتیبانی به یک جفت از شهرهای آمریکا, قرار دادن پرسنل از این کشتی ها در خط مقدم در, بسیار سخت-آمار مناطق.

“ارتش نیز در پاسخ به بحران کنونی با ارائه کمک های پزشکی به بسیاری از مناطق مختلف است. این USNS راحتی و USNS Mercy در حال حاضر در نیویورک و لس آنجلس به ترتیب ارائه پشتیبانی به پرسنل پزشکی.

“نظامی است که به خصوص آموزش دیده برای پاسخ به شیوع ویروس. هنوز هم آن است که ارائه تروما و دیگر کمک های پزشکی برای کاهش بار بر روی محلی و سازمان های غیر نظامی برای مقابله با ویروس است.”

منبع: دانشگاه Tulane

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>