کارشناس: مالیات ضرب و شتم ممنوعیت برای ترویج کیسه های قابل استفاده مجدد

متوسط مالیات بر تک-استفاده از پلاستیک و کیسه های کاغذی به جای یک ممنوعیت آشکار خواهد انجام یک کار بهتر شدن مصرف کنندگان به عادت استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد, یک کارشناس می گوید.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد که آنها همیشه بخشی از مصرف گرایی آمریکایی و راحتی پلاستیکی کیسه های خرید برای اولین بار نشان داد تا در فروشگاه های مواد غذایی در 1970s. و در سال 2009 آمریکایی ها استفاده می شود حدود 100 میلیارد کیسه پلاستیکی در سال در سراسر جهان کل آمار 1.5 تریلیون.

متاسفانه نرخ بازیافت برای این همه جا مواد مصنوعی دائما شده پایین معلق در هوا در تک رقمی. اما در سال های اخیر آگاهی از تلفات آمریکایی کیسه عادت ما طول می کشد در محل های دفن زباله و آبراه ها و خیابان ها در نهایت منجر به اعمال محدودیت های جدید.

در سال 2010 در واشنگتن, DC شد اولین بار در شهرستان ما به پیاده سازی یک کیسه یکبار مصرف تنظیم: پنج درصد مالیات بر یکبار مصرف کیسه های خرید.

“هنگامی که به درستی طراحی شده کوچک مشوق ها می تواند بزرگ و اثرات آن بر رفتار است.”

این تغییرات تا به حال یک تاثیر بزرگ: به طور مشابه متوسط کیسه های مواد غذایی مالیات نهاد در همسایه, مریلند, شهرستان منجر به 42 درصد کاهش نسبت به مشتریان با استفاده از کیسه های یکبار مصرف—یا حدود 18 میلیون کمتر شل و ول کیسه های استفاده شده در این شهرستان در سال است.

چنین حسن نیت این سیاست ها همه به همان اندازه موثر و تفاوت در چگونه آنها در حال اجرا ماده می گوید: تاتیانا christopher nelson استادیار اقتصاد و سیاست عمومی در دانشگاه نیویورک.

برای مثال christopher nelson یافت که incentivizing کیسه های قابل استفاده مجدد با کمک یک جایزه و پنج سنت در هر کیسه های قابل استفاده مجدد نیست و به طور موثر کاهش می دهد استفاده کنید.

به جای او می گوید: متوسط مالیات بر تک-استفاده از پلاستیک و کیسه های کاغذی با این نسخهها کار بهترین برای مصرف کنندگان به عادت از آوردن همراه کیسه های قابل استفاده مجدد در سفرهای خرید. “هنگامی که به درستی طراحی شده کوچک مشوق ها می تواند بزرگ و اثرات آن بر رفتار,” او می گوید.

ایالت نیویورک را هدف تنها استفاده از کیسه های پلاستیکی با بان کی مون شروع آوریل 1. در اینجا christopher nelson در مورد چه نوع از سیاست هستند به احتمال زیاد به ساقه جزر و مد از آلودگی و چگونه ممکن است ما به کمک همه تلاش:

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de