کارشناس: Coronavirus وادار کردن موش به آدم خواری, حامی

موش خنثی دوباره

موش ها در سراسر جهان در حال تبدیل به خواری و حتی خوردن جوان خود را به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

“یک رستوران همه از ناگهانی بسته می شود در حال حاضر که اتفاق افتاده است توسط هزاران نفر در نه فقط در شهر نیویورک اما ساحل به ساحل و در سراسر جهان” شهری rodentologist بابی Corrigan گفت: ان بی سی نیوز “و آن دسته از موش ها که زندگی در آن رستوران جایی در این نزدیکی هست و شاید برای دهه ها با داشتن نسل از موش ها که وابسته به آن رستوران غذا خوب زندگی است و دیگر کاری برای آنها و آنها فقط باید یک زن و شوهر از گزینه های.”

اقدامات شدید

بدون دسترسی آسان به بایگانی اطلاعات و dumpsters موش را به اقدامات شدید.

“آنها پستانداران درست مثل من و شما و هنگامی که شما واقعا گرسنه, شما در حال رفتن به همان عمل — شما در حال رفتن به عمل بسیار بد معمولا” Corrigan گفت NBC News. “پس این موش ها در حال مبارزه با یک دیگر در حال حاضر بزرگسالان, قتل دختر جوان در لانه و cannibalizing نوزادان.”

موش صحرایی ارتش

آن را به معنای واقعی کلمه بقای اصلح موش. “جدید ‘ارتش’ از موش ها در آمده و هر کدام ارتش قوی ترین موش در حال رفتن به می کرد که منطقه” Corrigan اضافه شده است.

در سن coronavirus موش گرفتن بی سابقه دسترسی به خیابان های شهرستان. فیلم ها ویروسی در رسانه های اجتماعی به عنوان مثال نشان می دهد swarms از جوندگان مصرف بیش محله فرانسوی ها در New Orleans.

شهرهای دیگر مجبور به دریافت خلاق با واشنگتن مقامات با توسل به خدمت گرفتن گربه وحشی.

ادامه مطلب: گرسنه و عصبانی و آدمخوار: آمریکا موش در حال گرفتن جان در میان coronavirus همه گیر [NBC News]

بیشتر بر روی موش: تلاش ما برای کشتن موش ها آنها را تکامل در سرعت فوق العاده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>