کارشناس: کروناویروس در معرض ‘ترک’ در دولت چین

با توجه به توانمند مقیاس حکومت در چین تمرکز قدرت به ناچار معرفی یک جدایی بین سیاست گذاری در مرکز و اجرای سیاست در سطوح محلی. این جدایی را افزایش می دهد به یک اساسی تنش بین تمرکز قدرت و موثر حکومت های محلی. منبع تنش این است: تا چه حد از تمرکز قدرت به دست آورد در هزینه اثربخشی در حکومت داری محلی. است که تمرکز قدرت مکان های تصمیم گیری در حقوق و منابع دورتر از آن سطوح است که اطلاعات دقیق تر و ظرفیت در حل مشکل است.

برعکس تقویت حکومتداری محلی ظرفیت به معنی گسترش از مقامات محلی که اغلب منجر به (و یا به عنوان تفسیر) انحراف از مرکز در نتیجه تبدیل شدن به یک حاد تهدید به سازمان مرکزی.

در طول چند سال گذشته تحت رهبری جدید چین دستخوش فوق العاده ای تحکیم و تمرکز قدرت سیاسی. و این چیزی است که ساخته دولت های محلی فلج کرد. آنها فاقد استقلال و ابتکار عمل و اجتناب از مسئولیت.

یک نتیجه این است که اطلاعات فیلتر شده و یا مسدود شده از یک سطح حکومت را به دیگری. مشکلات بوجود می آیند هر روز و هرگز آن را به رسانه ها و یا توجه عمومی وجود دارد: حوادث, جنایت, فساد, و, مردم, اعتراض, اما ما هرگز از آن است. Coronavirus شیوع یک مورد شدید است که مقامات به سادگی نمی تواند مخفی کردن و به طور موقت ما شنیدن صدای بیشتر و انتقاد خود را از طریق رسانه های اجتماعی و دیگر کانال های غیر رسمی.

امید من این است که این بحران خواهد بود یک نقطه عطف و ایجاد جامعه چینی متوجه است که اطلاعات و کارآمد برای به اشتراک گذاری اطلاعات بسیار حیاتی و مهم خود را به خوبی بودن. از زمان به زمان من پست بررسی کتاب تفسیر و افکار من در مورد موضوعات مختلف از طریق یک صفحه شخصی در Weibo. در حالی که پیش من نوشته شده من بازتاب پس از تماشای HBO سریال چرنوبیلبا توجه به شکست هایی که ناشی از فاجعه چرنوبیل از دیدگاه جامعه شناسی سازمانی. و کسانی که همه اطلاعات شکست.

وجود دارد بسیاری از تشابه به آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده در ووهان. پس از شیوع ویروس در این پست از معدن به اشتراک گذاشته شده است چند بار در چین در رسانه های اجتماعی و کانال های مختلف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de