کارشناس: Confederate monument حقایق defang ‘میراث’ ادعا می کند

به عنوان مؤتلفه و بناهای یادبود پایین می آیند در سراسر ایالات متحده مهم است به فکر می کنم در طول تاریخ نه تنها در مورد گذشته اما همچنین در مورد زمان خود ما و چه در نسل های آینده ممکن است در مورد ما می گویند مورخ James T. Campbell استدلال می کند.

با مردم در سراسر ایالات متحده در مقابله با این ملت را به میراث برده داری و نژادپرستی نظاممند و آثار و بناهای یادبود تجلیل کنفدراسیون تبدیل شده اند سیاسی flashpoints. برخی از تقاضا را حذف به عنوان نماد ظلم و ستم نژادی و دیگران هشدار می دهند از تلاش برای “پاک کردن” تاریخ و میراث فرهنگی.

بسیاری از این خاطرات—که هنوز هم وجود دارد بیش از یک هزار و پراکنده در سراسر ایالات متحده در بسیاری از کشورهای است که در واقع نه جدا شدند بنا نیست که بلافاصله پس از جنگ داخلی اما در سال 1890 بین 1915 با توجه به کمپبل یک استاد تاریخ ایالات متحده آمریکا در دانشگاه استنفورد.

این دوره کمپبل اشاره شد همان دوران که شاهد خشونت ترمیم سفید برتری در جنوب disfranchisement از رای دهندگان قانونی تفکیک و چشمگیر افزایش lynchings.

“درک که بافت تاریخی باعث می شود آن را بسیار سخت تر به ادعا می کنند که این آثار تاریخی و بناهای یادبود به سادگی ‘میراث’ بی گناه از هر نژادی معنی” کمپبل می گوید.

در اینجا کمپبل در مورد زمینه های تاریخی که در این مؤتلفه بناهای تاریخی ایجاد شد و چگونه آنها را تبدیل به پروکسی در بحث در مورد نژادی و بی عدالتی و ضد سیاه نژادپرستی امروز:

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de