تجربی COVID-19 واکسن هک DNA خود را به ساخت ایمنی

یک تیم از دانشمندان در حال کار بر روی یک واکسن آزمایشی که وارد DNA خود را به ساخت تا مقاومت به کروناویروس که باعث COVID-19.

این هنوز یک کار در حال پیشرفت است اما ایده این است که برای وارد کردن مواد ژنتیکی به بدن بیمار است که کمیسیون های همراه خود و ماشین آلات به بوسیله اسباب گردنده از کمی ویروس مانند ذرات توضیح داد که منجر محقق و دانشگاه واترلو دارویی کارشناس Roderick Slavcev.

“مفهوم DNA مبتنی بر واکسن است که ژنتیکی باری است تحویل داده می شود به سلول های اول و پس از آن ژن بیان شده است و می تواند تولید پروتئین های مورد علاقه” Slavcev گفت فوتوریسم “در این مورد پروتئین های ساخت ویروسی پوسته به نام یک ویروس مانند ذرات.”

Slavcev و تیم او در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به مهندس این ویروس مانند ذرات به پایان رسید تا به دنبال تقریبا دقیقا مانند یک بی ضرر نسخه از coronavirus. اگر آنها مرتب کردن بر اساس است که چالش باقی مانده و سپس دریافت کننده سیستم ایمنی بدن می تواند به اوردرایو و ساخت یک مقاومت واقعی coronavirus.

“وقتی کامل DNA ما مبتنی بر واکسن تجویز خواهد شد غیر تهاجمی به عنوان یک اسپری بینی ارائه می شود که زمينه نانوپزشکی مهندسی به نقصان و کاهش COVID-19 عفونت” Slavcev گفت: در آزادی مطبوعات در واکسن پروژه که هنوز است همکار یا پذیرفته شده به یک مجله علمی.

درست مثل یک ویروس وارد سلول های خود را و نیروهای آنها را به بوسیله اسباب گردنده از چند نسخه از این ویروس این واکسن است که انتظار می رود به طور خودکار تولید آن ذرات که سلول B و T-سلول — زیست شناسی شکارچی-جویندگان سیستم ایمنی بدن — می توانید استفاده کنید برای آماده خود را به مبارزه واقعی معامله coronavirus.

تفاوت اصلی بین این نوع از DNA مبتنی بر واکسن و سنتی یکی Slavcev گفت: آينده نگری است که آن را متکی به فرد سلول برای ایجاد مسخره ویروس به جای صرفا افشای آنها را به بی اثر نسخه از ویروس واقعی.

“شخصی ژنتیک تنها است که با چه واکسن ارائه شده است” Slavcev گفت فوتوریسم در مورد تصمیم به توسعه یک DNA مبتنی بر واکسن. “وجود دارد برخی از تغییرات بین افراد و جمعيتها اما در این مورد DNA است که فقط به منظور بهبود پاسخ ایمنی و آن را شبیه یک عفونت ویروسی به عنوان نزدیک که ممکن است به تحریک موثر ترین پاسخ ایمنی است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>