ورزش افزایش می توانید ویدئو های خود را بازی مهارت های

ورزش می تواند به نفع خود بازی های ویدئویی عملکرد با توجه به تحقیقات جدید.

نتایج چالش این دیدگاه که بازی های ویدئویی و فعالیت فیزیکی در حال متضاد فعالیت است.

“ایده برای مطالعه در واقع آمد و از دو نفر از دانش آموزان من در حافظه آزمایشگاه Bernat د لاس حرس و الیور Li” توضیح می دهد که نویسنده ارشد مارک Roig, عصب شناسی در دانشکده جسمانی و کاردرمانی در دانشگاه مک گیل.

“آنها اختصاص زمان و تلاش بسیار تحقیق تاثیر ورزش بر شکل پذیری مغز و شناخت در افرادی که در شرایط مختلف مانند سکته مغزی یا بیماری پارکینسون است که آنها کنجکاو همچنین به بررسی رابطه بین ورزش و بازی های ویدئویی عملکرد و فعالیت های اوقات فراغت است که برخی از آنها بسیار آشنا است. سوال این بود که آیا یک جلسه ورزش می تواند در بهبود عملکرد بازی?”

کار کردن و بازی های ویدئویی

مطالعات متعددی نشان داده اند که افزایش زمان روی صفحه نمایش از جمله بازی های است که همراه با سطح پایین فعالیت فیزیکی و پارسه که فراتر از صفحه نمایش-زمان محدودیت ها در معرض خطر بیشتری از تجربه مسائل بهداشتی مربوط به عدم فعالیت فیزیکی. شواهد همچنین نشان می دهد که عدم فعالیت فیزیکی همراه با افزایش تحرک و فعالیت قرار می دهد مردم بیشتر در معرض خطر تجربه مسائل مربوط به سلامت از جمله cardiometabolic شرایط بالینی از جمله هيپرليپيدمی و بیماری عروق کرونر قلب و دیابت نیز به عنوان مسائل روانی.

شرکت در یک برنامه ورزشی می تواند در بهبود کلی سلامت و کاهش خطر ابتلا به این بیحرکت مربوط cardiometabolic مشکلات سلامتی. تحقیقات همچنین نشان داده است که ورزش اثرات مثبت بر شناخت.

محققان نشان داد که به عنوان کمی تا 15 دقیقه شدید قلبی عروقی انجام شده بلافاصله قبل از بازی بهبود عملکرد آنلاین محبوب, بازی League of Legends (LoL).

برای تکمیل این مطالعه محققان خواسته یک گروه از افراد جوان یا شدید انجام ورزش های قلبی عروقی یا استراحت بلافاصله قبل از همان بازی ماموریت های سفارشی در LoL. آنها مشاهده و مستند عملکرد در بازی های ویدئویی و متوجه شد که پیشرفت های پس از تمرین در مقایسه با بقیه. این گروه تحقیقاتی هیجان زده بود برای پیدا کردن این نتایج نه تنها از آنجا که ورزش می تواند اثر مثبت بر بازی های ویدئویی عملکرد بلکه از آنجا که این اولین بار است که این نشان داده شده است.

این رابطه مثبت از ورزش ها و بازی های ویدئویی می تواند تاثیر مهمی بر رشد تعداد افرادی که بازی های ویدئویی در سراسر جهان است. آخرین آمار نشان می دهد که وجود دارد 2.3 میلیارد بازیکنان بازی های ویدئویی در جهان است و این تعداد است انتظار می رود افزایش به 2.7 میلیارد دلار تا سال 2021. ویدئویی آنلاین بازی سیستم عامل مانند لیگ از افسانه یا Fortnite را 67 و 78.3 میلیون بازیکن ماهانه بود.

در همان زمان که بازی با استفاده از در حال افزایش است به عنوان یک جامعه ما عدم ترویج فعالیت بدنی در افراد جوان. يافته ها در این مطالعه می تواند تولید یک تغییر چشمگیر در بازی های ویدئویی بحث به نتایج ارائه یک استدلال قوی برای متقاعد کردن سرعت در حال رشد تعداد پارسه ویدئو در جهان به فعال تر شدن جسمی.

“این تعجب آور بود که اکثر شرکت کنندگان بهره مند از اثرات ورزش بدون در نظر گرفتن سطح آمادگی جسمانی و عاطفی خود را در پاسخ به ورزش” یادداشت Roig. “آن قابل دیدن است که آن دسته از شرکت کنندگان که نمی شد در فوق العاده خوب شکل یا نمی شد به خصوص دیوانه در مورد ورزش نیز بهبود یافته خود را در بازی ویدیویی سطح مهارت پس از یک جلسه ورزش.

“این نشان می دهد که این مداخله می تواند مناسب برای بسیاری از افراد در جامعه ما است. تصویری پارسه به طور بالقوه می تواند ادغام ورزش آموزش روال نه تنها خود را به منظور ارتقاء تصویری عملکرد بازی بلکه برای بهره مندی از شناخته شده اثرات ورزش بر جسمی و سلامت شناختی.”

بازی های دیگر است ؟

نگاه به آینده این گروه خواهد بود علاقه مند به دیدن این که آیا این یافته ها می تواند تعمیم به دیگر بازی های ویدئویی و سایر ورزش روش را نشان می دهد اثرات مشابه. این امر نیز جالب خواهد بود به نگاه به پتانسیل مکانیسم های زیر بنایی و اینکه آیا متعدد جلسات تمرین خود را نهايی درس اثرات آن بر مهارت های بازی. در نهایت اما نه کم اهمیت می پرسند که آیا نتایج حاصل از این مطالعه به اندازه کافی خواهد بود برای تغییر عادات بیحرکت تصویری پارسه و نظرات خود را در فعالیت بدنی.

Roig می گوید که یکی از چالش های اصلی از این مطالعه ایجاد یک بازی ویدیویی است که نزدیک به اندازه کافی به بازی های ویدئویی اما که همچنین اجازه محققان برای اندازه گیری عملکرد بازیکنان قابل اعتماد. است که چرا این گروه تحقیقاتی است که تفکر در مورد همکاری با یک شرکت برای ایجاد یک پلت فرم بازی برای مقاصد پژوهشی. این ایده می تواند به ایجاد یک بازی ویدیویی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور مطالعه اثرات مختلف مداخلات (مثلا ورزش) در مختلف شناختی و مهارت های حرکتی.

محققان همچنین می خواهم به بررسی اثرات ترکیبی از ورزش ها و بازی های ویدئویی به عنوان یک مرکب مداخله برای بهبود شناخت در nondisabled افراد بلکه کسانی که رنج می برند از شرایط بالینی.

بودجه برای تحقیقات در آمد از Fonds de La Recherche de Québec Santé (FRQS).

این یافته ها به نظر می رسد در مجله Medicine & Science in Sports & Exercise.

منبع: مونیکا Slanik برای دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de