شواهد نشان می دهد که کل اوایل جهان شد دوار

Tilt-A-غلغله

با توجه به داده های جدید کل در اوایل جهان شد ریسندگی مانند یک سیاره یا galaxy.

این نظریه جدید بر این مشاهده است که بیشتر کهکشان ها در حال چرخش در خلاف جهت عقربه تر از عقربه های ساعت, New Scientist , گزارش, در حالی که مدل های قبلی انتظار می رود یک تعادل بین این دو جهت.

“وجود دارد هیچ خطا و یا آلودگی است که می تواند نمایشگاه خود را از طریق چنین منحصر به فرد و پیچیده و سازگار با الگوهای” ایالت کانزاس ستاره شناس Lior شامیر گفت: در آزادی مطبوعات. “ما دو آسمان نظرسنجی نشان دادن دقیق همان الگوهای حتی زمانی که کهکشان ها به طور کامل متفاوت است.”

تعادل

داده ها با استفاده از نرم رصدخانه از جمله تلسکوپ فضایی هابل با توجه به جدید دانشمند, شامیر و همکاران شواهدی وجود دارد که یک چرخش جهان تحت تاثیر چرخش کهکشان ها.

و با توجه به اطلاعات ارائه شده در این جلسه از آمریکا فصل های جامعه شامیر همچنین شواهدی وجود دارد که جهان تا به حال یک محور چرخش: بیشتر کهکشان ها چرخید عقربه های ساعت تا زمانی که به دنبال از قطب زمین است و مخالف بود و درست زمانی که به دنبال از خط استوا است.

سوار وحشی

این بدان معنا نیست که جهان خود را در حال چرخش در اطراف یک نقطه مانند یک غول کهکشان مارپیچی. بلکه شواهدی وجود دارد که آن را به چرخش در سراسر متعدد و پیچیده و تغییر محور در یک بار.

“اگر جهان دارای یک محور است نه ساده تک محور مانند a merry-go-round” شامیر گفت: در انتشار. “آن را پیچیده و در هم ترازی از چند محور است که همچنین باید برخی از رانش.”

بیشتر بخوانید: کل جهان ممکن است یک بار شده اند و در حال چرخش در همه جا [جدید دانشمند]

بیشتر در فیزیک نجومی: دانشمندان: میدان مغناطیسی ممکن است خرد کل کهکشان ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de