هر کس می خواهد به عنوان خوانده شده بیشتر است. اما قدرتمند این ابزار آنلاین می توانید آن را به اتفاق می افتد.

در شروع سال بسیاری از مردم حل و فصل به خواندن کتاب های بیشتر و یادگیری چیزهای جدید در تلاش برای غنی سازی زندگی خود را و تبدیل به گرد شهروندان قرن 21 است. متاسفانه در حال حاضر بسیاری از آنها آموخته اند که پس از آن قطعنامه بود که آسان تر از انجام گفت. وجود دارد بسیاری از کتاب های مهم و ایده های وجود دارد خارج وجود دارد, و آن را بسیار دشوار است برای حک کردن بلوک های بزرگی از زمان خود را در حال حاضر مشغول زندگی است. اما چه می شود اگر یک راه برای متراکم کردن همه این کتاب ها و ایده ها را به یک فرمت است که آسان تر برای فرد به طور متوسط به مصرف? در حال حاضر وجود دارد با تشکر به یک شرکت به نام 12min و بازی خود را تغییر 12min Microbook کتابخانه.

12Min microbooks
12Min

12min یک تیم از کارشناسان که می خواند و تجزیه و تحلیل همه بهترین و الهام بخش ترین و روشنگری فکر تحریک و نفوذ غیر داستانی, کتاب تقطیر آنها را به خود مفاهیم کلیدی و اساسی ایده های. این 12min تیم سپس با ترکیب این مفاهیم و ایده ها را به آنچه که آنها را microbook فراهم می کند که کارآمد و موثر خلاصه ای از اصلی است که شما می توانید مصرف در حدود 12 دقیقه است.

12min microbooks طراحی شده برای سرعت بخشیدن به یادگیری بنابراین شما می توانید به سرعت جزئیات بیشتر گسترش افق دید خود و توسعه مهارت های جدید با وجود محدودیت زمانی از زندگی پر مشغله. معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از غیر داستانی عنوان به را انتخاب کنید از پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از تاثیرگذارترین نویسندگان با عناوین جدید اضافه شده هر روز. و همه آنها در دسترس هستند در دانلود متن و فرمت های صوتی. این بدان معناست که شما می توانید یادگیری در مورد مدیریت موثر و استراتژی های در حالی که در حال اجرا بر روی تردمیل سوال وابستگی ما به رسانه های اجتماعی در حالی که سوار مترو یا اندیشیدن در طبیعت وجود در حالی که انتظار برای بچه درس پیانو را به پایان برساند.

برخی از نمونه هایی از عناوین شما در پیدا 12min Microbook کتابخانه عبارتند از ظریف هنر نیست به F*ck با علامت منسون, صعود پول با نیال فرگوسن اجتماعی حیوانات توسط دیوید بروکس Freakonomics توسط استفان Dubner و استیون لویت, هنر جنگ توسط سان تزو مختصر پاسخ به سوالات توسط استفان هاوکینگ دورافتاده توسط مالکوم گلدول, شدن توسط میشل اوباما هستی و نیستی ژان پل سارتر و Moneyball توسط Michael Lewis.

Read more with 12min microbooks.
12Min

پس چقدر است یک اشتراک به 12min Microbook کتابخانه ؟ این بهترین بخش است.

اگر شما مشترک از طریق 12min سایت یک سال اشتراک را به شما هزینه $69.30 است که در واقع یک قیمت عادلانه با توجه به آنچه شما در عوض دریافت کنید. در حال حاضر شما می توانید یک عمر اشتراک از طریق پشته اجتماعی فقط برای $39. این بسته به شما می دهد 24/7 دسترسی به کل 12min کتابخانه علاوه تمام خدمات و ویژگی های آنها را برای همیشه لطفا برای.

این 12min Microbook کتابخانه یک راه جدید انقلابی به ادامه مطلب و خودتان را با کتاب های مهم و ایده هایی که در حال شکل دادن به جهان ما. بنابراین اگر یکی از اهداف شخصی خود برای دهه پیش رو این است که به گسترش ذهن خود را, شما را دیوانه می شود اینجا کلیک کنید و امکان استفاده از این پیشنهاد مدت زمان محدود.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de