هر کس در این شهر فقط یک رایگان ماشین الکتریکی

شما می توانید یک ماشین!

الکتریکی خودروساز رنو فقط به هر خانواده در سخت شهر Appy سه سال اجاره برای یکی از آن اتومبیل های برقی.

آن است که یک شیرین کاری روابط عمومی? بله. می تواند از آن نیز انجام برخی از خوب در طول راه ؟ آن را ممکن است! Business Insider گزارش می دهد که این شرکت در تلاش است تا نشان دهد که وسایل نقلیه الکتریکی می تواند مفید باشد برای زندگی مردم در از راه دور و یا مناطق روستایی نه تنها شهر-slickers مانند بسیاری از فرض. و در حالی که هدف نهایی این است که بیشتر فروش خودرو رنو گسترده تر تصویب انرژی پاک نمی شود خیلی بد است یا نه.

و شما می توانید یک ماشین!

کل کمپین شامل کمتر از اتومبیل یکی ممکن است فکر می کنم: از سال 2017 تنها 25 نفر زندگی می کردند در Appy در کل. دسته بندی ساکنان با هم به خانواده ها به این معنی است که رنو دقیقا نمی شکستن بانک در این شیرین کاری.

اما همه همان خودی کسب و کار گزارش می دهد که در هر خانه یک رنو Zoe برقی ماشین و یک خانه شارژ واحد. رنو نیز ساخت یک ایستگاه شارژ عمومی — EV معادل یک پمپ گاز در این شهر است.

بسته کامل

جالب این که آخرین بخش آن را گسترده EV تصویب آسان تر است. با یارانه های دولتی خودروهای برقی مانند Zoe در حال حاضر بسیار ارزان در اروپا است.

اما آن را عدم وجود زیرساخت های عمومی مانند, شارژر همراه با باتری محدود محدوده که در واقع باعث می شود آن را دشوار است به تغییر از گاز به برق است.

ادامه مطلب: رنو فقط به کل شهر فرانسه رایگان EVs برای اثبات آن آسان است برای رفتن برقی [کسب و کار خودی]

بیشتر در وسایل نقلیه الکتریکی: یارانه ها به معنی این ماشین الکتریکی است که به معنای واقعی کلمه رایگان در آلمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید