هر علم عاشق نیازهای این جعبه اشتراک در زندگی خود

اشتراک جعبه تبدیل شده اند بسیار محبوب در طول چند سال گذشته و آن را آسان به درک تجدید نظر شود. همه را دوست دارد گرفتن بسته در پست الکترونیکی. همه را دوست دارد شگفتی است. چرا ترکیب این دو چیز و دریافت یک بسته پر از شگفتی تحویل مستقیم به درب خود را هر ماه ؟ البته این مشکل با تعداد زیادی از اشتراک جعبه است که آنها ارائه نمی دهد بسیار هیجان فراتر از اولیه unboxing. آنها هم شامل همه چیز شما استفاده کنید و فراموش نکنید مانند فانتزی, اسنک یا لوازم آرایشی عجیب و غریب و یا آنها حاوی کمی خرده ریز که فقط باد و گرد و غبار و یا بدتر از رفتن به محل های دفن زباله. خوشبختانه برخی از اشتراک جعبه جالب تر از دیگران هستند. و اگر شما یا کسی که می شناسید واقعا به علم شما رو به اتمام ماده جعبه اشتراک.

Matter Subscription box
Unsplash

به عنوان شما ممکن است حدس زده اند ماده جعبه اشتراک است که پس از این موضوع است که همه در اطراف ما. نقطه ای از این نام ؟ به منظور جلب توجه خود را به رابطه بین همه چیز و امکانات بی نهایت جهان ما ارائه کرده است.

به عنوان شما احتمالا می دانید ماده تعریف شده است به عنوان هر ماده ای که دارای جرم و حجم است که همه چیز را ما می بینیم و لمس و احساس می کنید هر روز از زندگی ما—از جمله خود ما. اما باور کنید یا نه در طرح بزرگ از چیزهایی که مهم است که در واقع فوق العاده نادر است. در مورد 99.96 درصد از جهان شناخته شده تشکیل شده است که انرژی تاریک و ماده تاریک و غیر نورانی مهم است. تنها 0.04 درصد از جهان تشکیل شده است از نوع قابل توجه را تجربه می کنیم هر روز. و این کوچک بریدن از وجود گسترش در سراسر 93 میلیارد سال نوری است.

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم در این شرایط هر “چیز” نادر است. اما چیزهای سرد نادرتر است. و اگر شما نوع از کسی که لذت می برد به فکر این نوع از ذهن خم ایده های ماده جعبه اشتراک است برای شما.

Matter box
عکس با موضوع

ماده یک جعبه اشتراک طراحی شده برای هر کسی که قدردانی وسعت جهان ما و باور نکردنی انواع ماده مشاهده می کنیم درون آن است. هنگامی که شما مشترک شدن در هر ماه دریافت خواهید کرد یک جعبه با پنج تا شش شگفت انگیز علمی مصنوعات. این شامل هر دو طبیعی و انسان ساخته شده از مواد و اشیاء و نمونه است که با دقت انتخاب شده به عنوان برخی از جذاب ترین قطعه از ماده در جهان است. هر ماه انتخاب سرپرستی با توجه به یک موضوع خاص و در هر مورد همراه با اطلاعات کارت توضیح آنچه باعث می شود آن را خاص است. آن را غیر ممکن است برای گفتن که دقیقا چه چیزی شما را دریافت خواهد کرد زمانی که شما مشترک شدن در موضوع. اما گذشته جعبه شامل چیزهایی مانند نادر کریستال, فلزات گرانبها, دایناسور, دندان اخراج جنگ گلوله های ناسا کامپیوتر تراشه سنگ ماه, و خیلی بیشتر.

چگونه یک اشتراک به موضوع هزینه دارد ؟ این است که زیبایی آن است. اشتراک فوق العاده مقرون به صرفه با شروع در فقط 25 دلار در هر ماه است. به علاوه مشترکین جدید دریافت 30 درصد خود را سفارش دهید.

اگر شما یا کسی که شما می دانید این است که به دنبال یک فکری سرگرمی ماده جعبه اشتراک در آن است. بخش موزه و بخشی آزمایشگاه, پروژه هر حمل و نقل طراحی شده است به جرقه کنجکاوی و خدمت به عنوان نقطه شروع برای تحقیقات خود را. بنابراین منتظر نیست در اطراف برای ماه آینده آغاز خواهد شد. سفارش جعبه خود را از موضوع امروز و شروع به سفر خود را از اکتشافات علمی.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de