تلسکوپ افق رویداد که شکار سیاه چاله ها لغو 2020 مشاهدات با توجه به کروناویروس

این COVID-19 pandemic مجبور است یک شبکه جهانی از تلسکوپ به لغو آن سالانه مشاهدات از سیاه چاله ها که در بهار گذشته منتشر شد اولین تصویر از چنین یک شی.

این همکاری جمعی به نام افق رویداد تلسکوپاعلام کرد روز گذشته (17 مارس) که آن سال 2020 کمپین لغو خواهد شد با توجه به تعطیلی فردی تلسکوپ در داخل شبکه. کسانی که بسته شدن آمده اند به عنوان بخشی از واکنش جهانی به این بیماریاست که گسترش جدید کروناویروس.

“پیشرفت علمی اهداف EHT همکاری ثانویه است به سلامت و رفاه ما همکاری اعضای خانواده های ما ما موسسات و افرادی که به کار در رصدخانه و correlator امکانات است که برای حمایت از تلاش های ما” نمایندگان از همکاری در بیانیه ای گفت در مورد کمپین لغو.

مرتبط با: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

به دلیل سالانه الگوهای آب و هوایی و “مکانیک سماوی” بیانیه ادامه داد: این همکاری می تواند مشاهدات تنها در ماه های مارس و آوریل است. اما با همه گیر تاثیر می رود بدتر از قبل آن را بهبود می بخشد که تلسکوپ افق رویداد تیم به این نتیجه رسیدند که این وضعیت را نمی توان با ماه آوریل است.

مشاهدات خواهد شد در بهار سال 2021 زمانی که شبکه برنامه ریزی شده است که شامل در مجموع از 11 امکانات در سراسر جهان است.

در این میان دانشمندان مشغول کار بر روی پروژه های زیادی را به نگه داشتن آنها را مشغول با توجه به این بیانیه. “ما در حال حاضر اختصاص ما تمرکز کامل به اتمام نشریات علمی از سال 2017 داده و شیرجه رفتن به تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده با افزایش EHT آرایه در سال 2018 است.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im