حتی ویدئوها از افغانستان می تواند آسیب زا

اکثریت دانشجویان از رنگ نشان دادن علائم اختلال استرس پس از سانحه پس از تماشای فیلم های رسانه های اجتماعی پلیس, قتل غیر مسلح سیاه مردان, تحقیقات می یابد.

دیدن چنین قتل به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی از رسانه ها منجر به اضطراب و ترس از آینده برخورد پلیس, محققان می گویند.

این مطالعه در مجله از مطالعات مورد بررسی 134 دانشجویان در ایالات متحده بین سنین 18 و 24 77 درصد از آنها سیاه و سفید و یا Latinx.

محققان دانش آموزان درگیری پلیس با خشونت جنسی واکنش های خود را به پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان و پسران خود را در برخورد با پلیس و درک خود را در مورد خشونت پلیس.

آنها دریافتند که 90 درصد از دانش آموزان مشاهده چند اعمال خشونت پلیس در های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی با بسیاری از گزارش پیدا کردن ویدئوها سخت به تماشای در حالی که دیگران به اشتراک گذاشته و خشم و نا امیدی و ترس بیش از این ویدئوها.

از دانش آموزان 75% گزارش گرفتن توسط پلیس متوقف و 79 درصد از کسانی که پاسخ دهندگان معتقد بودند مسابقه یک عامل بود و بیشتر احساس سطوح بالایی از اضطراب در طول این برخورد. حتی دانش آموزان که به طور مستقیم در تعامل با پلیس هنوز ترس چرا که آنها با شناسایی قربانیان آنها را تماشا شدن توسط پلیس و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

یافته های اضافه به رشد داده ها توسط اداره آمار ایالات متحده که نژاد یا قومیت است یک عامل در متوقف شدن توسط پلیس و سایر خشونت های پلیس.

“در جوامع رنگ ما در حال حاضر عدم اعتماد از اجرای قانون تماشای پلیس کشتن افرادی که نگاه ما را دوست و یا اعضای خانواده های آسیب زا است می گوید:” منجر نویسنده Felicia کمپبل یک مدرس دانشگاه در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل.

این مطالعه نشان داد 65 درصد از دانش آموزان مورد مطالعه گزارش شده خشونت های پلیس است که یک موضوع را در زادگاه خود و 63 درصد بستری شدن مربی با اعضای خانواده در مورد نحوه رسیدگی به پلیس برخورد.

مطالعات قبلی نشان داده اند که افراد سیاه و سفید هستند سه برابر بیشتر از احتمال کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید و پنج بار بیشتر احتمال دارد به غیر مسلح بود که کشته شدند. مطالعات همچنین نشان می دهد که پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به رسم و شلیک اسلحه های خود را بعد از دیدن یک فرد از یک فرد سفید. کلیشه های سیاه و سفید از مردم به ویژه مردان ذاتا جنایتکار ممکن است کمک به پلیس کشتار مردم سیاه و سفید در نامتناسب نرخ مطالعات نشان می دهد.

“آموزش عالی است و دیگر سیستم ایمنی بدن به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پیام و نمی تواند چشم پوشی از خشونت پلیس که بر دانش آموزان از رنگ می گوید:” پاملا Valera, دستیار استاد در دانشگاه راتگرز مدرسه بهداشت عمومی. “اثرات آن بر سلامت روانی این دانش آموزان است.”

محققان می گویند پلیس اصلاحات مورد نیاز است برای جلوگیری از کشتار مردان سیاه و زنان و کودکان توسط اجرای قانون است. آنها با اضافه کردن این فناوری است که منجر به افزایش ویدئوها از برخورد مرگبار بین پلیس و غیر مسلح سیاه مردان کمک کرده است تا به ترویج خواستار اصلاحات.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de