حتی Snopes شده است غرق Coronavirus اطلاعات غلط

سوختن

به عنوان COVID-19 همه گیر ماهواره, بنابراین بیش از حد انجام انبوه خطرناک اطلاعات غلط رو به رشد در سطل زباله آتش است که اغلب در اینترنت است.

که خیلی تعجب آور — اینترنت است که همیشه پایین گرفتار فریبنده و خطرناک مزخرف — اما این حجم گسترده از اطلاعات غلط در اطراف coronavirus حتی معروف واقعیت-بررسی سازمان Snopes غرق شده است. به عنوان آستانه, گزارش, Snopes به تازگی اعلام کرد که به خاطر آن کارکنان خوب بودن آن خواهید بود پوسته پوسته شدن پشت تلاش خود را برای مبارزه با هر قطعه کوچک از اطلاعات بد است که میآید تا در مورد کوروناویروس.

از جان گذشته, بار

Snopes اعلام کرد از طریق پست وبلاگ که آنها را تشویق تیم خود به اقدامات اضافی برای مراقبت جسمی و روحی خود را خوب بودن به جای تلاش برای ماندن در بالای طاقت فرسا اخبار چرخه که در حال تحول به مراتب سریع تر از حد معمول است.

“صنعت ما نمی تواند عمل به عنوان اگر این فقط یکی دیگر از اخبار رویداد” این وبلاگ را می خواند. “ما نمی توانیم درخواست کارکنان ما به سطح شیب دار بالا بهره وری در همان زمان بقیه زندگی خود را چرخش به بیشتر disorientating و ناراحت متحده است. این مسئولیت ما را برای قرار دادن سلامت و ایمنی خود را اول است.”

تماس با اسلحه

اما از آنجا که آن را سخت به تصور کنید که یک اینترنت که در آن Snopes نیست انجام این کار رد کردن مزخرف این شرکت هنوز راهنمایی و درخواست — برای بقیه جهان است.

در میان آنها: پشتیبانی محلی نگاری در هر کجا که ممکن است. ببینید چه کسانی و CDC می گویند در مورد بهترین روش برای ایمن ماندن. و بالاتر از همه چیز فکر می کنم به شدت در مورد اطلاعات شما را مصرف می کند.

ادامه مطلب: Snopes مجبور به مقیاس واقعیت-چک کردن در صورت قریب به اتفاق COVID-19 اطلاعات غلط [آستانه]

بیشتر در COVID-19 اطلاعات غلط: ایلان خطر بهداشت عمومی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im