حتی بچه گرسنه در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن

نوع دوستی ممکن است شروع در دوران کودکی بر اساس یک مطالعه جدید.

در یک مطالعه از نزدیک به 100 19 ماهه ساله محققان دریافتند که کودکان حتی زمانی که گرسنه به یک میان وعده خوشمزه برای یک غریبه در نیاز.

این یافته های علمی گزارش نه تنها نشان می دهد که نوزادان در تعامل با رفتار نوع دوستانه اما همچنین نشان می دهد که در اوایل اجتماعی تجربه می تواند شکل و نوع دوستی.

“ما فکر می کنم نوع دوستی مهم است که به بررسی دلیل آن است که یکی از مشخص ترین جنبه های انسان. آن است که بخش مهمی از بافت اخلاقی جامعه می گوید:” منجر نویسنده Rodolfo Cortes Barragan, یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه واشنگتن و موسسه برای یادگیری و مغز و علوم (من-LABS). “ما بزرگسالان کمک به هر یک از دیگر زمانی که ما دیگر نیاز دارند و ما این کار را حتی اگر وجود دارد هزینه به خود. بنابراین ما تست شده ریشه در این نوزادان است.”

می خواهید یک انگور?

غیرانسان پستانداران یافت شده برای همکاری و به اشتراک گذاشتن منابع تحت شرایط محدود. اما غیرانسان پستانداران مانند شامپانزه ها نیست به طور فعال به دست بیش از مواد غذایی خوشمزه است که آنها نیاز به خود را دارند.

محققان می خواستم برای تست اینکه آیا انسان نوزادان قادر به عمل فراتر از منافع خود در هنگام مواجه با یکی از اساسی ترین نیازهای زیستی: مواد غذایی است.

برای این مطالعه محققان را انتخاب بچه دوستانه میوه ها از جمله موز و زغال اخته و انگور و راه اندازی یک تعامل بین کودک و محقق. آنها می خواستند برای پیدا کردن اگر فرزند را بدون تشویق کلامی راهنما و یا تقویت خود به خود را جذاب, مواد غذایی برای یک فرد نا آشنا.

در این آزمایش کودکان و بزرگسالان پژوهشگر در مواجهه با یکدیگر در یک جدول و محقق نشان داد این کودک یک قطعه از میوه.

آیا کودک در گروه کنترل و یا گروه آزمون تعیین می شود چه اتفاقی می افتد. در گروه کنترل محقق به آرامی پرتاب تکه میوه بر روی یک سینی را در طبقه فراتر از آن برسد اما در درون کودک برسد. این محقق نشان داد که هیچ بیان و هیچ تلاش برای بازیابی میوه. در گروه آزمون محقق وانمود به طور تصادفی رها کردن میوه بر روی سینی و سپس برای رسیدن به آن ناموفق.

که در تلاش رسیدن به—بزرگسالان آشکار میل به غذا—به نظر می رسید به دنبال کمک به پاسخ در کودکان, محققان می گویند. بیش از نیمی از کودکان در گروه آزمون به برداشت میوه داد و آن را به بزرگسالان نسبت به 4 درصد از کودکان در گروه کنترل ،

عزیزم به اندازه نوع دوستی

در آزمایش دوم با نمونه های مختلف از کودکان محققان خواسته پدر و مادر را در کودک خود را فقط قبل از خود را برنامه ریزی شده میان وعده و یا صرف غذا—زمانی که کودک بود به احتمال زیاد گرسنه است.

محققان استدلال که این امر افزایش “هزینه به خود” تعریف می کند که نوع دوستی. آنها تکرار کنترل و گروه آزمایش سناریوهای اما با کودکان در حال حاضر انگیزه بیشتری برای گرفتن میوه برای خود. نتایج آینه کسانی که از مطالعه قبلی. به طور کامل 37% آزمون گروه کودکان ارائه میوه به پژوهشگر در حالی که هیچ یک از کودکان در گروه کنترل کردند.

“نوزادان در این مطالعه دوم نگاه حسرت در میوه و سپس آنها داد و آن را دور می گوید:” اندرو Meltzoff مدیر شرکت I-LABS. “ما فکر می کنیم این قطاری از یک نوع کودک به اندازه نسخه از نوع دوستانه کمک می کند.”

این تیم تحقیقاتی همچنین تجزیه و تحلیل داده ها در روش های مختلف—آیا کودکان ارائه شده میوه در اولین آزمایش از آزمایش کردم یا بهتر است در طول فرآیند برای مثال و اینکه آیا کودکان از انواع خاصی از محیط خانواده کمک بیشتر.

محققان دریافتند که نوزادان کمک کرد فقط به عنوان به خوبی در اولین آزمایش از آزمایش به در بعد از محاکمه که Barragan می گوید آموزنده دلیل آن را نشان می دهد که کودکان را مجبور به یادگیری به کمک در طول مطالعه و نیاز به آموزش ندارد. در واقع کودکان به طور خود به خودی و بارها و بارها به کمک یک فرد از خارج از خانواده.

بیشتر محققان دریافتند که کودکان با خواهر و برادر و برخی از زمینه های فرهنگی به خصوص به احتمال زیاد برای کمک به بزرگسالان نشان می دهد که بیان نوزاد نوعدوستی نرم و قابل انعطاف است.

این نتایج به خوبی مناسب با مطالعات قبلی با بزرگسالان است که نشان می دهد تأثیرات مثبت داشتن یک پیشینه فرهنگی است که بر “وابستگی متقابل” است که یک پس زمینه است که مکان های خاص ارزش چقدر یک فرد احساس می کند متصل به دیگران است.

“ما فکر می کنم خاص خانوادگی و اجتماعی تجربه تفاوت و ادامه داد: پژوهش مطلوب خواهد بود به طور کامل درک آنچه که حداکثر بیان نوع دوستی در کودکان” Barragan می گوید. “اگر ما می توانید کشف چگونه به ترویج نوع دوستی بچه های ما, این می تواند حرکت ما به سمت یک مطلب مراقبت از جامعه است.”

این تمپلتون جهان, موسسه خیریه بنیاد ملی علوم پایه و گسترش مشارکت فوق دکتری پژوهش جایزه به Barragan و من-آزمایشگاه ذهن آماده پروژه با بودجه دولتی کار می کنند.

منبع: دانشگاه واشنگتن

اصلی مطالعه DOI: 10.1038/s41598-020-58645-9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im