حتی در طول COVID-19, ‘طبیعت یک ضرورت است’

صرف زمان در طبیعت بسیار مهم است برای سلامت ما حتی در طول COVID-19 pandemic, یک کارشناس می گوید.

به عنوان دولت و مقامات محلی درخواست برای ساکنان به ماندن در خانه و در میان coronavirus همه گیر بسیاری از شامل یک نکته: شما هنوز هم می تواند لذت بردن از خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله.

در غیاب گسترده تست, اجتماعی, فاصله باقی مانده مهم ترین ابزار برای مبارزه با گسترش COVID-19.

اما اخیر تعطیلی از رستوران ها و کافه و سینما نیست متفرق کردن جمعیت تا آنجا که حرکت آنها خارج است. و هنگامی که مردم هجوم آورده و به جای آن به سواحل پارک و پیاده روی مسیرهای پیاده روی مقامات شروع به تعطیل آن مکان ،

کسانی که اقدامات تاکید گسترده شهری مشکل می گوید: Marc برمن عنوان استاد در دانشگاه شیکاگو و متخصص در چگونه عوامل محیطی می تواند بر مغز ما و رفتار ما است.

“اگر یک شهر را ندارد به اندازه کافی فضای سبز برای مقدار از مردم که زندگی می کنند وجود دارد که یک مسئله بهداشت عمومی. تحقیقات ما نشان داده است که طبیعت است نه ملایمت—این یک ضرورت است. ما نیاز به آن را به طور جدی.”

شیکاگو lakefront در حال حاضر بسته به عنوان لس آنجلس سواحل و شهر نیویورک در زمین بازی. حتی محبوب ترین ها پارک های ملی مانند یلو و کوه های بزرگ اسموکی را بسته دروازه های خود را.

برمن می داند که چنین اقدامات لازم برای محدود کردن COVID-19 شیوع بیماری به خصوص که موارد تایید شده در ایالات متحده پیشی گرفته اند کسانی که از هر کشور دیگری در جهان است.

“اجتماعی فاصله عمده ابزار موثر است که ما در حال حاضر برای مبارزه با این بیماری و آن طول می کشد تا اولویت,” او می گوید.

او تاکید می کند که بحران جاری تنها بر مزایای روانی در طبیعت—و همچنین نیاز به زیرساخت های شهری و سیاست هایی که به حداکثر رساندن مزایای آن.

“مردم پس cooped داخل شدن روان شکستن خارج رفتن به مهم” برمن می گوید. “اما ما باید برای حفظ فاصله. وجود سازمان راه ما می تواند انجام دهد ؟

“شما احتمالا می تواند راهی به نقشه از جمعیت می گویند برخی از محله ها می توانید به اینجا بروید در این زمان و یا مکان های دیگر در زمان دیگری. سعی کنید به گسترش آن را به نگه داشتن مردم در معرض این محیط است که ما می دانیم که برای آنها خوب است.

“سوال این است که آیا یک شهرستان و یا شهرداری باید به اندازه کافی فضای سبز با خیال راحت به انجام این کار ؟ برای بسیاری از مکان ها که پاسخ ممکن است هیچ.”

به عنوان مدیر دانشگاه شیکاگو محیط زیست, علوم اعصاب, آزمایشگاه برمن به بررسی چگونگی تعامل با طبیعت می تواند تاثیر عملکرد شناختی و چگونه حتی فیلم ها و تلفن های موبایل از طبیعت می تواند به ارائه برخی از دستاوردهای به ویژه هنگامی که واقعی, هوای آزاد قرار گرفتن در معرض امکان پذیر نیست.

سال گذشته او بخشی از یک همکاری بین المللی است که تولید یک چارچوب از طریق کدام شهرها می تواند اندازه گیری مزایای آن. هدف بلند مدت برای این کار بود و برای کمک به برنامه ریزان شهرستان و دیگر سیاستگذاران بهتر طراحی سبز زیرساخت ها برای بهبود سلامت روانی ،

که تحقیقات همچنین مشخص شده طبیعت دسترسی به عنوان یک موضوع زیست محیطی و عدالت و نیاز برای شهرستانها برای افزایش دسترسی به طبیعت کم درآمد محله.

یک مطالعه که برمن رهبری در سال 2015 یافت که با داشتن 10 بیشتر درختان در شهر بلوک را افزایش می دهد, چگونه سالم ساکنان نزدیک احساس—همان بهبود از طریق 10 ، 000 دلار افزایش در درآمد یا هفت سال کاهش سن.

“شهرستانها باید یک مقدار محدود از فضا بنابراین ما نیاز به خلاق در مورد چگونه ما در حال رفتن به فضای سبز در” برمن می گوید. “شاید این بدان معناست که طراحی ساختمان ها کمی متفاوت است. یا تغییر بیرونی یک ساختمان به اضافه کردن دیواره های سبز.

“داشتن بیشتر درختان—تغییرات ساده مانند است که می تواند به حفظ خوب اتصال اجتماعی از شهرستانها در حالی که ارائه به اندازه کافی فضای سبز برای سلامت روانی و جسمانی. اگر ما می توانید با مردم در تعامل با طبیعت بیشتر در شهرهای بزرگ و سپس شما می خواهم که بیشتر ذهنی سالم جمعیت شهرستان به عنوان به خوبی.”

عنوان: “اگر یک شهر را ندارد به اندازه کافی فضای سبز برای مقدار از مردم که زندگی می کنند وجود دارد که یک مسئله بهداشت عمومی می گوید:” مارک برمن.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>