حتی قبل از COVID ما مواجه استرس بیش از در ’90s

حتی قبل از رمان coronavirus آغاز شده فراگیر جهان, زندگی تبدیل شده اند ممکن است بیشتر استرس زا از آن در دهه 1990 با توجه به یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند که در تمام سنین وجود دارد یک افزایش اندک در استرس روزانه در 2010s مقایسه با دهه 1990. اما هنگامی که محققان محدود نمونه برای افراد بین سنین 45 و 64 وجود دارد یک افزایش شدید در استرس روزانه.

“به طور متوسط مردم گزارش در حدود 2 درصد بیشتر عوامل استرس زا در 2010s در مقایسه با افرادی که در گذشته می گوید:” David M. Almeida, استاد توسعه انسانی و مطالعات خانواده در پن استیت.

“ممکن است آن را با مردم در اواسط زندگی که مسئول بسیاری از مردم است.”

“که در اطراف اضافی هفته از استرس در سال است. اما آنچه واقعا ما را شگفت زده کرد این است که مردم در اواسط عمر گزارش خیلی بیشتر عوامل استرس زا در حدود 19 درصد بیشتر استرس در سال 2010 نسبت به سال 1990 است. که ترجمه را به 64 روز بیشتر از استرس در سال است.”

Almeida می گوید این یافته ها بخشی از یک پروژه بزرگتر با هدف کشف این که آیا سلامت در میانه آمریکایی’ زندگی در حال تغییر بوده است در طول زمان است.

“قطعا زمانی که شما صحبت کردن با مردم, آنها به نظر می رسد فکر می کنم که زندگی روزانه است و بیشتر گیج کننده و خاص کمتر این روزها” Almeida می گوید. “و ما می خواستیم به واقع که جمع آوری داده ها و اجرای تجزیه و تحلیل برای تست برخی از این ایده ها است.”

برای این مطالعه محققان با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از 1,499 بزرگسالان در سال 1995 و 782 مختلف بزرگسالان در سال 2012. Almeida می گوید: هدف این مطالعه دو گروه از افراد که در همان سن در زمان جمعآوری اطلاعات اما متولد مختلف در دهه. محققان مصاحبه همه شرکت کنندگان در مطالعه روزانه به مدت هشت روز متوالی.

در طول هر روز مصاحبه محققان خواسته شرکت کنندگان خود را در مورد تجارب استرس زا در سراسر قبلی 24 ساعت. برای مثال استدلال با خانواده و یا دوستان و یا احساس ضعف در خانه یا محل کار. شرکت کنندگان همچنین پرسید که چگونه شديد خود را از استرس بود و اینکه آیا این عوامل استرس زا شد و به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار مناطق دیگر از زندگی خود را.

“ما قادر به برآورد نه تنها چگونه اغلب افراد با تجربه استرس بلکه آنچه از این عوامل استرس زا چیست به آنها” Almeida می گوید. “برای مثال آیا این تاثیر استرس مالی خود را و یا برنامه های خود را برای آینده است. و با داشتن این دو گروه از مردم ما قادر به مقایسه استرس روزانه فرآیندهای در سال 1990 با استرس روزانه فرآیندهای در سال 2010.”

پس از تجزیه و تحلیل داده ها محققان دریافتند که شرکت کنندگان گزارش به طور قابل توجهی بیشتر استرس روزانه و کاهش رفاه در 2010s مقایسه با دهه 1990. علاوه بر این شرکت کنندگان در گزارش 27 درصد افزایش در اعتقاد به این که استرس می تواند امور مالی و 17 درصد افزایش در اعتقاد به این که استرس می تواند برنامه های آینده.

Almeida می گوید او شگفت زده شد که مردم بیشتر تاکید کرد در حال حاضر از در 1990s اما در این گروه سنی است که به طور عمده تحت تاثیر قرار.

“ما فکر کردیم که با عدم اطمینان اقتصادی زندگی ممکن است بیشتر استرس زا برای افراد میانسال,” Almeida می گوید. “اما ما نمی بینیم که. ما شاهد بیشتر استرس برای افرادی که در اواسط زندگی است. و شاید که چون آنها کودکان هستند که رو به نامشخص بازار کار در حالی که همچنین مسئول برای پدر و مادر خود را. پس این نسل فشار است که استرس شايع تر برای افرادی که در اواسط زندگی است.”

Almeida می گوید که در حالی که وجود دارد استفاده می شود به یک کلیشه در مورد افراد دچار بحران میانسالی به دلیل ترس از مرگ و گرفتن او مظنون یافته های مطالعه نشان می دهد میانسالی پریشانی ممکن است به دلایل مختلف.

“ممکن است آن را با مردم در اواسط زندگی که مسئول بسیاری از مردم” Almeida می گوید. “آنها مسئول برای فرزندان خود اغلب آنها مسئول برای پدر و مادر خود را و آنها نیز ممکن است مسئول برای کارکنان در محل کار. و با این مسئولیت می آید بیشتر استرس روزانه و شاید که اتفاق می افتد بیشتر از آن در حال حاضر نسبت به گذشته.”

علاوه بر این Almeida می گوید استرس اضافه شده می تواند تا حدی بود با توجه به زندگی “سرعت” با توجه به پیشرفت های فن آوری. این می تواند به ویژه در مواقع استرس مانند coronavirus همه گیر در هنگام تنظیم این خبر به نظر می رسد غیر ممکن است.

“با مردم همیشه در گوشی های هوشمند خود را, آنها باید دسترسی به ثابت اخبار و اطلاعات است که می تواند قریب به اتفاق” Almeida می گوید.

پژوهش را در ظاهر روانشناس آمریکایی. اضافی محققان از دانشگاه کالیفرنیا در ارواین; Penn State; دانشگاه هومبولت برلین; دانشگاه ایالتی اورگان; دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی و وزارت جانباز امور کمک کند.

این پژوهش بخشی از میانسالی در ایالت متحده مطالعه است. موسسه ملی پیری و جان دی و کاترین T. مک آرتور بنیاد کار پشتیبانی می کند.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>